C5 X7 2.0 HDi 120kW by pokra89

pokra89

Well-known member
ja i jesam u bih. u biti pola split pola bih, ali je kupljeno u bih i registrirano u bih. inace uzvoz iz francuske, toulouse, auto je na lizing firmi bilo, ima mi cak u memoriji bluetootha imena dvojice koja su ga vozila. jedan je alex, drugi sam zaboravio kako se zove :D
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
cestitam,odlican je,boja dobra, jos automat!!! Dobra ti prosjecna potrosnja za automatdki mjenjac,ja je nemam na saltacu takve na tu kilometrazu.
A ako imas Hrvatsko drzavljanstvo,sa adresom u hr,moga bi imati problema,sa nasim tablicama kad krenes u hr.
 

pokra89

Well-known member
cestitam,odlican je,boja dobra, jos automat!!! Dobra ti prosjecna potrosnja za automatdki mjenjac,ja je nemam na saltacu takve na tu kilometrazu.
A ako imas Hrvatsko drzavljanstvo,sa adresom u hr,moga bi imati problema,sa nasim tablicama kad krenes u hr.
sve znam, auto sam stavio na sestru, ona tamo studira, i svaki prelazak preko granice ona ce bit vozac :)
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Tu su malo pretjerali,nedaju obicnom covjeku da se dovija,kazne su valda ogromne.
A mislim da to nije nikakav kriminal,imas pravo na oba drzavljanstva,korektno bi da,biras gdje ti je jeftinije radi poreza i drugih olaksica.
U svakom slucaju neka te dobro posluzi!
 

Micija

Diagbox 7,57 Modrièa.Free
Ima li masazu u sjedalu vozaca,ne vidim prekidac?!
Pitam zato sto sam svoj vozio a nisam znao da imam to.
Vidjeo sam prekidac ali sam mislio da on pali grijanje sjedala pa onda stelujes tockicem koliko zelis. Haha jbg

Odlicno izgleda,sa srecom puno kilometara ti zelim!
 

pokra89

Well-known member
haha nije vec su mi istekle probne a taman bio preuzeo prave pa ih jos ni namontirao bio nisam.
prvih 1250km je iza nas. dojmovi su ekstra, i dalje ;)

mali servis odraden, registracija odradena, sutra stavljamo gume i vozimo na kontrolni pregled u ovlasteni servis da vidimo treba li jos ista mijenjati, i onda smo, nadam se mirni bar do zime i montiranja zimskih guma

po boardu, potrosnja nakon 1250 km je 6.0l/100 km
 
Na vrh