C5 X7 2.0 HDI 120KW AT New Business

Brruno

Well-known member
I eto,da ne kazemo da su hladnoce loše za auto, slučajno otvorim stražnja vrata,i čujem muziku iz vrata. Poslušam i druga i isto rade. Proradili nakon godinu i više . Ja bio uvjeren da ih nema otraga jer se nisu čuli nikako. Jeftino sam.ih ugradio,nema šta. :D
 

diegos

Well-known member
Ovaj danas nije bio kod zida nego u srednjem redu blizu ulaza :) I mislim da je bas tvoj c5 hehe, ima ono nesto sta visi na retrovizoru + automatic
 

Cutac

Prèkaroš
Morat cu je podsjetit gdje se parkira auto
Znaš kad je Fata dobila marelice pa napravila pekmez od marelica? E, poslije je dobila jagode i napravila slatko od jagoda. E, a kad je dobila šljive, prestala je parkirati među druge aute :D


Šala mala :angel:
 

Cutac

Prèkaroš
ja svoju nikako naucit sa sljivam il bez, do zida i sto dalje od ulaza i drugih auta
Takav je ženski rod :D
Tvom autu neće ništa biti ako ga neki babac okine vratima, a njenim nožicama će biti ako se prošetaju.

Da vidiš koji ja pogled dobijem kad idemo u Arenu i kaže "Eno tamo mjesto", a ja "Hebeno" i odem iza u mrak gdje ni štakori ne zalaze :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Moja mene lozi dje ostavljam auto ispred lidla, na kraj parkinga 200mt od ulaza, nimi tesko vracat prazna kolica :D
A u garazi malla na -3 parkirno mjesto C 5, B-) naravno, nidje cuke nje strah
 

Milosh

Test
Ja na te stvari uopšte ne obraćam pažnju, jedino ako je negdje baš evidentno da bi kakvi luđaci mogli napraviti štetu.
 

Cutac

Prèkaroš
Ma uvijek je pun :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a i idiota koji ne paze.
Kad sam s frendom sjedio u njegovom autu i neka ženska bubne svojim vratima njegova, pogleda ga i ne hebe nju. I kad je otišla, ovaj je izlupao njena vrata svojima da sam mislio da će pantovi popustiti :D

A meni je pred InterCarsom neka cura izašla iz dečkovog auta, lupila vrata, zahvaljujem se na tome, ona ništa, ja vadim ključ i rasklapam, a na to ovaj viče da se ispričava i da mu je cura smotana. To ga je spasilo urezanog penisa u vrata :whistling:

Ne diram tuđe, ali ako netko dira moje, može očekivati 20 puta gore.
 
Na vrh