C5 HDI 180 by La Marche

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

liberty

Well-known member
Hvala Vam na ugodnom druženju i kvalitetno provedenom vremenu:)
bila bi je čast parkitrati berlinga pored snježno bijele metalik zvijeri
nadam se da prvom prilikom ponovno vidimo:)
 

La Marche

Iskreni optimist
Zapravo uopće nije jednostavno dobiti sliku na kojoj se taj sedefasti efekt dobro osjeti.
Mislim da je ovdje uspjelo.



Možda je tajna u tome da auto mora biti malo prljav, da manje blješti?
 

ZlatkoC4

Well-known member
I još jedna ugodna kava s Libertyem u Champagneu... ženin i moj omiljen kafić, tko zna Pulu možda i zna gdje je.
Bravo dečki ljepo ste vi to odradili ugodno i korisno :cool:

prije samog kafića je konzum kad ideš u smjeru Stoje s ljeve strane malo uvučeno s tarasom ima par palmi itd :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zlatko, znaš li tako detaljno sve kafiće u Hrvatskoj?
Ne baš znam ih dosta jer me je život proveo kroz sela i gradove. Svugdje me je bilo a i ima. ali nisam onaj koji visi u kafićima, isključivo samo evo kako si i sam naveo naletiš negdje pa je red da domačina izvedeš na kavicu.:grin:
nađeš se sa nekim i tako završiš na nekoj terasi, restoranu, konobi, podrumu itd. :cool:

Svijet je iovako jedno veliko selo :grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Još nisam čuo za nadzemni podrum,
kak nisi čuo pa svi prizemni objekti zgrada sa 5 odnosno 4 kata su uvedeni kao podrumi pa onda prizemlje gdje je kat da bih izbjegli postavljanje lifta :D

Ali konkretno ljudi znaju na koje podrume mislim :grin:
 

liberty

Well-known member
kao predstavnik Citroenforuma iz Pule predlažem da se u champagnu u puli održavaju uredovni dani citroen fanatika barem svake prve srijede u mjesecu oko 18:00 sati
dobrodošli su citroenoljupci njihove bolje bolovice, djeca, nejač, limeni i kućni ljubimci
:grin:
 

ZlatkoC4

Well-known member
kao predstavnik Citroenforuma iz Pule predlažem da se u champagnu u puli održavaju uredovni dani citroen fanatika barem svake prve srijede u mjesecu oko 18:00 sati
Što da kažem nego da podržavam samoproglašenog predstavnika citroena iz Pule :palac-gore:
Neka se i glas Istre čuje i vrime je. :cool:
A saće moja Istrianka odmah biti sritna ka dite :grin:

Kad budem tu javim se. tu su mi dvi čeri u Puli i kunjado.
 

diegos

Well-known member
kao predstavnik Citroenforuma iz Pule predlažem da se u champagnu u puli održavaju uredovni dani citroen fanatika barem svake prve srijede u mjesecu oko 18:00 sati
E vidite tu bi se i ja mogao ubost, ako mi se poklopi predloženi termin :D
 

La Marche

Iskreni optimist
Ako je tako, onda su (predlažem i naziv odmah)
Pulski susreti Citroen-Champagne
u terminima za 2017. redom:


4.1.2017. u 18 sati
8.2.2017. u 18 sati
1.3.2017. u 18 sati
5.4.2017. u 18 sati
3.5.2017. u 18 sati
7.6.2017. u 18 sati
5.7.2017. u 18 sati
2.8.2017. u 18 sati
6.9.2017. u 18 sati
4.10.2017. u 18 sati
(hmmm... baš ne moramo 1.11. pa radije neka bude...)
8.11.2017. u 18 sati
6.12.2017. u 18 sati

Liberty, ako si bio ozbiljan oko toga, objavi to i administratoru, da to odmah prikladno "zakvači" negdje vidljivo.
Slutim da bi jedan od ovih ljetnih termina mogao prerasti u veliki međunarodni pulski susret...

Treba samo u par dana naći tko bi mogao stupiti u kontakt s nekim u Citroenu tko je zadužen za odnose s javnošću i nađe li se interes za takav međunarodni susret, javiti se u grad Pulu i Turističku zajednicu. Ako hoćeš, ja mogu istražiti po Citroenu, a tu turističku i grad možemo zajedno Liberty i ja, i tako ću vrlo skoro radi Brijuni Marathona u Fažanu, pa možemo i to isti dan. Uf... jesam se zaletio... to mi je i inače mana... a dobro, sad sam napisao, neka stoji, da vidimo što će biti dalje.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Meni štima sve osim 4.1.2017.
a da ukavkulirate i koju subotu mislim da ljudima najbolje paše.
meni je svejdno ja kad sam u Puli mogu bilo koji dan. :grin:

Liberty je ionako domačin :cool:
 

liberty

Well-known member
LA MArche -kad kažeš da si se zaletio mene to nasmije:) (jer si sportski tip, pa veza no uz to;))

ajde jedva čekam da dođeš da se podružimo - kada ti je maraton u fažani?

da ti budem iskren - danas sam bio u ZG ali sam bio 1 h prijepodne i samo sam išao gore-dolje pa se nisam ni javljao (neka žurba bila, krenuo iz PU ujutro i vratio se natrag na ručak)
 

La Marche

Iskreni optimist
A teraš i ti to... :)

Sportski tip... Hvala. Godine čine svoje. Sve sam sporiji. Pa vidi u kakvom se autu vozim... A motor tek... 13 KS...
Da sportski tip... ;)
 

liberty

Well-known member
stao ja danas na bosiljevo benzinskoj....pored mene c5 dtsr 2-3 godine, aluminij siva boja..........uf koji auto:wub: još uvijek osvaja moje srce. djeca iz nekog kombija su buljili u neka kola s propelerom na njušci, kamionđije su komentirale uzbuđeno neki ocvali mercedes, a jedino ja oduševljeno buljim u citroen c5:grin:
 

Brruno

Well-known member
Pravi fan nema šta. Bome i ja sam postao. Osim tih cvrčaka na lošim plastikama na vratima i na središnjoj konzoli oko mjenjača i naslonjača,i to što konja nikad dosta iako imam 163,auto je jedan od najboljih auta koje sam vozio. Naudobniji u toj klasi i najtiši. Meni osobno i najljepši. Bit će dugo kod mene ako se ne bude pretjerano kvario ,mozda ga jednom zamijenim za exclusive ,fali mi mrvu opreme u businessu.
 

liberty

Well-known member
ne stvarno.....sivi c5 po mojoj procjeni star 2-3 godine, ZD tabele

kako je cesta bila sva zmazana ja sam pokušavao kroz njegova prljava stakla dokučiti jel ima veći ekran za navigaciju, da li je automatik ili ručni, kakva ima sjedala, da li ima parking senzore i tako to....imao je nokian zimske gume....ma super auto, san snova

nakon nekog vremena mi je bilo malo glupo jer imam osjećaj da kad buljiš u unutrašnjost citroena da ljudi misle da ćeš ih pokrasti, a ne da te zanima auto:oops:

kakva mečka ili beeemve, pa to je hladno i srce ti niti ne zaigra kad vidiš, svi su isti....nekakve unutrašnjosti tipa bakin kredenc i djedova lula mira....citroeni su kola za nas, osebenjake, ljede sa stilom, umjetnike u duši, šarmere koji ljubav ne traže u Gajevoj itd.:D
 

Pavel

Lepi™
Naudobniji u toj klasi i najtiši. Meni osobno i najljepši. Bit će dugo kod mene ako se ne bude pretjerano kvario ,mozda ga jednom zamijenim za exclusive ,fali mi mrvu opreme u businessu.
Potpis na ovo. Meni osobno najljepši i najudobniji model i ne bih ga iskreno mijenjao niti za jednog iz te klase (pa čak i Premiume tog ranga).

Jedino mi fali ekran (myway ili kako već) i krom lajsna oko prozora. Mojih 140ks mi je sasvim dovoljno iako vjerujem da je 163 brutalnije.

Ne bih ga mijenjao za Exclusive, možda ako bi stavio sve na papir pa vidio da je to jeftinije od ugradnje displaya i kromiranja prozora. :D
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh