C4 picasso 2.0 hdi black mamba

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Nista posebno od snage, idu 4x1.5v u pogon i 2x1.5v u daljinski. Uzeo ga u Lidlu, da je kvalitetno uradjen, jeste. Motor je na zadnjoj osovini, neovisan u odnosnu na ostatak. Zato se pomera sa amortizerima, motor je velik. Probacu staviti punjive baterije veceg kapaciteta pa da vidimo kako ce ici. Moze da se popne na manje prepreke, da leti sa manje visine. Za klince odlična zabaca, a domet mu je odlican iako su antene baš male.
Evo ga na Gearbest

Navodno ide do 20km/h, stavicu mu punjive baterije jaceg kapaciteta pa ćemo videti. Ove su trenutno iscedjenje, ne može toliko brzo ići sigurno.

https://m.gearbest.com/rc-cars/pp_614987.html
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Stavio male w5w led na tablice, sija mamba ko luda. Iznenađujuće su male a jake.
Moze li neko da potvrdi da w5w sijalice idu i u unutrašnjost? Da stavim i u kabinu led, mada je i zuto lepo i prijatno za oči.
IMG_20201204_182814.jpgIMG_20201126_100926.jpg
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Uzeo opet onaj sprej u Lindi, silikonski za podmazivanje, toliko spricam da sam skor potrosio prosli. I uzeo tast punjac u Lindi, pa reko juce da ga probamo odmah.IMG_20201205_190356.jpg
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Riknula mi sijalica h7, zamenio, ali prilikom zamene mi jedan od šrafova sto drzi sijalicu na mestu, je otpao negde u faru. Zna li neko koji sraf tu ide?
🤬🤬🤬🤬🤬IMG_20210114_192413.jpg
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ako ti je taj sigurno u faru, izvadi ga nekim magnetom, improviziraj nešto. Teško ćeš nać identičan, ak tog ne upecaš, stavi neki sličan 🙂
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Pa upao je ispod sijalice, da li moze iz fara da ispadne, ne znam, vratio sam gumeni poklopac pre kretanja. Kad sam se vratio kuci, skinuo sam poklopac i gurao prst, nema ga tu. Vozicu auto malo, mozda se pomeri napred :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja sam jednom ukrao šarafić iz kompjutera, onaj što drži hard disk... isti navoj, trebali bi biti standardni.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Imam neke srafice od HDD ali od nosaca na Laptopu. Nije losa ideja, sad cu ih pogledati
Pa imaš drugi, skini i vidi kakav je
Izvadicu, samo da mi i taj ne ispadne, pa ću obilaziti gvozdjare po gradu. Mozda negde nadjem nesto slicno
Nasao sam srafice od hdd laptopa, no, kolega sa bratskog foruma Citroen Srbija ce poslati bas taj sa C4 picasso, pa cu naruciti iz Kine dodatne kolicine za svaki slucaj :)IMG_20210115_074421.jpgIMG_20210115_074431.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Zamenio slijace u kabini za LED, ostalo mi jos da zamenim u frižideru, ali ne znam kako da izvadim.IMG_20210130_143756.jpg
Ima rupa pored, u koju se gurne prst i pritisne sijalica. Zamenio sledece: gepek 2 komada, nebo 4 komada, pretinac 1 kom, i frižider 1 kom. E sad, narucio sam 1 kom manje jer sam zaboravio na pretinac suvozaca. Tako da će frižider naknadno dobiti led. Inace su odlične, nemaju gresku, nemaju polaritet, male su i sijaju odlicno.
Konacno imam i drzac za telefon, dugacka ruka pa mogu otvarati i zatvarati poklopac radija bez problema. I telefon koji moze da stane u drzac i da nece da odvali :)IMG-d10c6b56997faa34d8e36a8ae9702305-V.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh