C4 2.0 VTS by: Ruske

Ruske

Active member
oprao danas rucno u dvoristu auto...preporodio se...bio je SIV...
i poziranje dvoje najboljih covjekovih prijatelja :D



 

Lix

Active member
stavi bijele supertourismo 17", samo mu to fali... baš je preljep auto definitivno prvi na popisu želja :D

 

Ruske

Active member
za zimske gume ostaju ove felge, na proljece ce biti neke 18ke :)
neznam sta ste svi zapeli za te poklopce, meni izgleda super bez :p
 

Ruske

Active member
sound check :D gledati sve, pocetak je malo sporiji radi kamere sugave, poslije je tara i do kraja filmica :) osim semafora

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=S2gB-N82SZk[/ame]
 

Ruske

Active member
imao zescih problema sa curenjem vode i nakon stavljanja novog kilera...curio je u podrucju termostata...isli se raspitat sta kako i koliko u slucaju da se treba sve ic mjenjati...pa krenuli od najjeftinijeg kvara...probali nove brtve na izlazu iz kucista termostata, na cijev prema pumpi vode...od jutra do mraka probali smo zabrtviti to, nije islo nikako, pa cak ni sa silikonom za brtvljenje...jednostavno kad bi naljevali vodu na ugasen motor (dakle bez tlaka) cim bi dosla do termostata bi curilo...pa onda nista, idemo sve na novo, dakle kuciste termostata 1700+ kn, cijev termostat-pumpa 250kn, brtve opet nove, brtva na blok od termostata...sve skupa srecom sa popustom 1800kn (original dijelovi, tog kucista i te cijevi nema od konkurencije), montirali i pustili vodu i hvala bogu pa vise ne curi...stoji vec tako par dana i ne pusta...vozio u svim uvjetima, toplo, hladno, grad, autocesta 170-180, sve suho...prosao danas malo po gorskom kotaru po snijegu da isprobam gume, nisam previse zadovoljan, dijelom jer je dionica bila pokrivena ledom + dijelom sta je auto tezak masu (u odnosu na moje ostale aute do sad), ali mislim da je sve skupa ok...





i felge koje imam u planu za proljece (plus gewinde)...ako se ne varam to su 18ke od C4 picassa, ispravite me ako grijesim

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Da, mislim da ih nje bilo na drugim modelima osim C4P... u svakom slučaju odlično izgledaju, potogoto u nekoj gunmetal sivoj boji. Za ove neznam jesu li takve ili je osvjetljenje čudno, ali mi se čini da nisu obične srebrne
 

Ruske

Active member
nabavljene 18ke <3

otisao u Milano po njih...1000km, nakon kojih sam bio odmoran kao da sam vozio samo 100...potrosnja solidna, tempomat 120, iako je bilo i brzih dionica (radi prometa - tamo nerijetko ljudi voze po 160-170) i sporijih (radi magle)

sad nabavka guma, pa onda cemo vidjeti za distance









 

Cutac

Prèkaroš
Istina, lijepše je za vidjeti, ali nekako mi mrsko žrtvovati udobnost za izgled :grin:
Svakome njegovo, a ne sumnjam da će auto biti mrak!

Ja bih osobno ovako nešto stavio, obožavam guste, a jednostavne felge
 

Ruske

Active member
napokon montirane...kupljene nove fulde sportcontrol 225/40 18 i smontirano za probu, budem se vozikao tjedan dana i onda vratio zimske 17ke :)









 
Na vrh