C4 2.0 VTS by: Ruske

Ruske

Active member
nemogu imat nijedan auto bez sarafanja i modifikacija xD

danas rastavio sub, malo da vidim dimenzije i ohmazu, tako da je sad ovaj spreman za zamjenu (ima par sitnih rezova na membrani, malo prducka kad ga navijem jace)

pojacalo sam trazio 10min xD na kraju ispod suvozacevog sica, iza one ladice za predmete


nego...da li tko zna specifikacije suba i pojacala? RMS i slicno...ohmazu sam izmjerio, 2ohm-a je, ako kome zatreba podatak... x2 zavojnice, dakle savrseno za spojiti u seriju i ubaciti neki 16,5cm 4ohm-a...






 

Ruske

Active member
racing look naravno :D ma ne idem obarati vremena, idem samo isprobati kako se auto ponasa i to...za obaranje vremena sluzi megane...pocinjem u 10 sa C4 par krugova i onda prelazim do 13 na megana, na megana stavio R888 i poskidao zadnji dio unutrasnjosti
 

Ruske

Active member
eto bio i na grobniku...auto je uzasno mekan, ali da su bile bolje gume bi drzao cak ok...dok sam na meganu preispumpao gume i vrtio se ko deb*il po stazi, jedno 5-6x po 180°

slikica skupa meganom, a druga top speed na ciljnoj, pred kocenje u 1. zavoj (blokada u 4., kasnije na videu je bilo i 188)



 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome lijepo :D
Kao sportski model, pa opet mekan... ipak je to Citroen. Koliko je bilo ljudi gore, koliko je uopće upad sad?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koji si najslabiji auto primjetio u tih 30ak? Da vidim koliko bi se osramotio sa 70ak kljusadi :D
 

Ruske

Active member
twingo cup i punto cup 80ks xD
od "normalnih" auta nesto tipa type R EP3, jedino ako nije nakopan bio...mislim da nije bas bilo auta ispod 150ks...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:D e goni ga u *urac onda hahahah

Dok ne ubacim turbinu il uzmem kompletno drugi auto me nema gore LOL
 

Ruske

Active member
prodi pa se pospanamo sa meganom, ionako cu se vrtiti ko :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a u zavojima xD
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ajde ako opruge riješim bi mogao napravit đir ;) Šta je Megane, na 90 konja?
 
Na vrh