C4 120 VTi BVM Seduction - Matija

Matija

New member
Sutra. :)


EDIT: Forum mi je sam spojio poruke, ovaj dio je od danas... :)

Evo fotografija:

Felga i guma:


samo guma:


i felge i gume na autu:


A ovo je posljedica rada u ovlaštenom servisu, kad su mi mijenjali amortizer:





Mislim, svakom se dogodi, al mogli su makar reći ili nedajbože zamijeniti o svom trošku... :mad: Zalijepit ću ja to, al to je čisto nepoštivanje kupca...


I da, naravno da zimske gume nisu ostale gore, ovo je bila samo proba. :D Vratio sam ljetne gore. :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Matija sad si miran ;) a ovo što su ti shebali,to su zaštitne kapice na šarafima od alu felgi,jel da :confused:

E,da..šteta kaj ti SLO nije bliže :whistling: ja sam tam čelične felge od 15" platil 23 € kom,a gume 50 € :cool:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Heh, da, al i ovak sam se relativno dobro snašao. :)

Da, to su kapice za šarafe na alu felgama.
Da bila bi velika šteta za ovlašteni da su ti rekli il promjenili o svom trošku :mad:..
 

Damaj

Active member
I da, naravno da zimske gume nisu ostale gore, ovo je bila samo proba. :D Vratio sam ljetne gore. :)[/QUOTE]

Sada znam koga ću zvati za miješanje kobasica, ako ti se ovo dalo onda nećeš imati ništa protiv kada ti dođem nakon petog miješanja mesa za kobasicu i kažem "još samo trun paprike, ponovno zamješaj i smjesa je gotova!", jer se to meni svake godine događa, za poludit!:whistling:
 

Matija

New member
Pa, bome, ošlo skoro pol dana. :) S obzirom da nemam hidrauličnu dizalicu, koju btw moram kupiti sad pod obavezno, mrdanje na ručnu dizalicu me ubilo u pojam...
 

Zmix

New member
Pa, bome, ošlo skoro pol dana. :) S obzirom da nemam hidrauličnu dizalicu, koju btw moram kupiti sad pod obavezno, mrdanje na ručnu dizalicu me ubilo u pojam...
U zdravom telu-zdrav duh... Uh! :D
 

prignis

New member
Dalje se vozam. :)

Nešto mi se čuje iz prednjeg desnog dijela ovjesa, nekakvo lupkanje, ali samo na specifičnim rupama, više izbočenjima.

Od prvog dana je tako, čuje se samo kad je vani toplije od 24-25 stupnjeva i tek kada se auto provoza. Da li nekakva plastika ili negdje u ovjesu postoji takav mali luft, da nije neki nosač, ne znam. U servisu su gledali i nisu ništa uspjeli otkriti. Ide mi veoma na živce, pogotovo činjenica što ne mogu otkriti što je. Jedva se čuje, ali se čuje. :confused:

Ima još tu i tamo koja bubica, ali prvo moram otkriti da stvarno postoji, prije nego napišem.
Jesi li uspio otkriti o čemu se radi?
I meni se tako nešto čuje, također samo iz prednjeg desnog dijela.
 

Blackking

Kralj
napisao si negdje na forumu (možda i na CFS) da ti je prvi servis na 30 000km.. zar nije na 20 000?? :S
Po meni je i 20.000 previše, na 15.000 je najbolje i najpametnije raditi servis. To isto jako ovisi kako se voziš, ako je auto u ekstremnim uvjetima vožnje, čak i na 10.000 nebi bilo loše zamjeniti ulje i filtere.
 

Matija

New member
Sad nemam tu knjižicu da provjerim, ali tako mi je rečeno, a mislim da su i drugi pisali, da je 30 000km. Naravno, nema šanse da toliko dugo čekam, pogotovo ne prvi servis.

Prva izmjena ulja i filtera ulja ide na 10 000 km, ipak je sve to novo i sad se razrađivalo.

Nakon toga ću se vjerojatno držati tempa jednom godišnje ili 15ak tisuća, ovisno što prvo dođe.
 

Blackking

Kralj
Sad nemam tu knjižicu da provjerim, ali tako mi je rečeno, a mislim da su i drugi pisali, da je 30 000km. Naravno, nema šanse da toliko dugo čekam, pogotovo ne prvi servis.

Prva izmjena ulja i filtera ulja ide na 10 000 km, ipak je sve to novo i sad se razrađivalo.

Nakon toga ću se vjerojatno držati tempa jednom godišnje ili 15ak tisuća, ovisno što prvo dođe.
U knjižici servisnoj piše 15.000 km

Meni se blizi servis .. imam već 8.000 km :) .. baš ćemo vidit koliko će me koštat to sve :) s time da ću staviti drugo ulje u njega , neće biti total .. al će ostati 5w-40
 
Na vrh