C4 120 VTi BVM Seduction - Matija

Navigator

New member
Vidio i auto s opremom atr. s paketom look.Volan bez dugmića za usb i ne izgleda loše, ali auto izgleda dosta siromašnije.Pogotovo mi smeta što nema naslon za ruke, materijal sjedala je drugačiji bez ukrasnog štepa na krajevima, zadnji prozori nisu dodatno zatamnjeni, volan nije kožni itd.To je ono što se vidi vizuelno .Mislim da je ludost ne dodoati još 6000 kuna i kupiti opremu sed./oprema look je 3500 kuna/ jer je to drugo auto.Kotači su bili od 16" iako bi trebali biti 15" /po katalogu/
Pa ne virujen da auto izgleda toliko siromasnije, naime, osim prednjeg naslona za ruke (sta je odlicna stvar) ostalo su manje vise gluposti i sitnice (ne govorim o ESPu koji moze bit OK ako neko misli da mu triba, ja ne)
 

ledolomac

New member
Meni je siromašan u odnosu na sed. Auti su bili jedan pokraj drugoga pa ih je bilo lako usporediti.Sed. djeluje bogatije, elegantnije i otmjenije.Naročiti smeta rupa gdje dolazi naslon za ruke.Eleganciji doprinose i drugačije navlake sjedala sa ukrasnim štepovima, a što se prvo primjeti.Nisu gluposti i sitnice a što ćeš i sam zaključiti kad ih vidiš.
 

Matija

New member
Aha, iako inače nisam baš bio ljubitelj takvih akcija, dobro izgleda.

Najnoviji info je da će auto stići u Osijek u ponedjeljak kada je i preuzimanje. Èim to obavim, bit će slika. :cool:
 

Hrvoje Marin

Active member
Pa ne virujen da auto izgleda toliko siromasnije, naime, osim prednjeg naslona za ruke (sta je odlicna stvar) ostalo su manje vise gluposti i sitnice (ne govorim o ESPu koji moze bit OK ako neko misli da mu triba, ja ne)
U Splitu ok, iako kakvi je asfalt mislim da ne smeta, sjeverno bez ESP mi je smiješno.
 

Matija

New member
Napokon sam danas riješio papire za kredit i HP expressom poslao u ZG. Nadam se da će sutra onda napokon aktivirati kredit da se to jednom za vijeke vjekova riješi. Naravno da je i u zadnji tren bilo nekih promjena, sva sreća pa sam to uspio riješiti u jednom danu.

Auto je trebao u toku dana stići u Osijek, ne znam jel je. Iskreno nije mi sad to toliko bitno, hoće li isporuka biti sutra, preksutra, samo da bude ovaj tjedan.
 

ledolomac

New member
Napokon sam danas riješio papire za kredit i HP expressom poslao u ZG. Nadam se da će sutra onda napokon aktivirati kredit da se to jednom za vijeke vjekova riješi. Naravno da je i u zadnji tren bilo nekih promjena, sva sreća pa sam to uspio riješiti u jednom danu.

Auto je trebao u toku dana stići u Osijek, ne znam jel je. Iskreno nije mi sad to toliko bitno, hoće li isporuka biti sutra, preksutra, samo da bude ovaj tjedan.
I ja očekujem auto ovaj tjedan.Neznam u kojoj fazi si s kreditom, ali nakon što ti ga odobre, trebaš ugovore ovjeriti kod javnog bilježnika i poslati ih s drugom dokumentacijom u PSA financial. Nakon toga će ti vratiti tvoj primjerak potpisan i primjerak javnom bilježniku/dakle javni bilježnik ovjerava ugovor bez prisustva druge strane-PSA/Za to treba dva tri dana a nakon toga ti šalju uplatnicu na koju ćeš uplatiti svoj dio -učešće za auto.Tek nakon toga PSA Citroenu-prodavatelju uplaćuje cijenu cjelokupnog auta.Takva su bar moja iskustva s ovim kreditom.Ja nemam primjedbe na njihovu brzinu i efikasnost.Kod mene je to išlo glatko.
 

Matija

New member
Dobio sam tu potvrdu o odobrenju (promijenio se status zahtjeva), te sam ugovor (4 primjerka) i ostale papire (zadužnica i izjava o suglasnosti) ovjerio kod javnog bilježnika. Onda su komplet svu dokumentaciju ovi iz salona poslali njima da dobiju sutra do 10. Ono što mi se čini je da svaki slučaj uzimaju zasebno i razmatraju hrpu parametara te onda odrede kako će dalje teći situacija. Ja recimo nemam učešće, ali imam trajni nalog. Rekli su mi da kad oni dobiju papire (što smo im poslali) isti dan aktiviraju kredit i auto može u isporuku (ovisno o dogovoru sa salonom). Moj primjerak ugovora mi šalju naknadno. Neovisno o tome oni rješavaju uplatu na Citroen Hrvatska.

Dakle, ne kažem da će to tako i biti, nego prenosim što su mi rekli. :grin: Kako će biti, to ću vidjeti i napisati.:grin:
 

ledolomac

New member
Kako možeš dobiti kredit kod PSA kad je uvjet za isti minimalno20% učešća od vrijednosti auta.Da li se kod tebe upće radi o PSA financiranju uz 4 % kamate i 4% naknade za obradu kredita
 

Matija

New member
Ne. :D Kamata je 8%, bez učešća, uz trajni nalog na računu (to je bio preduvjet da dobijem kredit). :D Kažem ti, svakome drugačije.
 

ledolomac

New member
To je onda neka druga vrsta kredita.Kod PSA financiranja uvjeti su isti za sve i tako su oglašeni i u javnim oglašavanjima 4 % kamata i 4% naknada.To je daleko najpovoljniji kredit i nema osiguranja kredita.Slučajno sam se zatekao u salonu kad su tu bili i osobe iz ovoga financiranja i od njih sam tada dobio iscrpne informacije o ovome kreditu koji se daje na maksimalni rok od 4 godine..
 

Matija

New member
Pa, znam samo da radim sve preko PSA Financiranja. Vjerojatno imaju puno modela, ne samo jedan. ;) Ovo što ti pričaš je trenutna akcija/pogodnost, kako god.
 

ExOduS442xb

Racing
Cestitam na autu, benzinac:wub:

Drago mi je vidjet da nisu izumrli pored traktora koje svi sad voze. (no offense nitko:D)

Nije to to, okretni moment itd. Benzin je potpuno drugacija stvar, od reakcije, odziva, urlanja motora do potrošnje, ja kad jurim osjecam se kao da vozim Camaro:D
 

prignis

New member
Ja dobio na 5 godina, 4% kamata, 3% naknade :)
PSA financiranje....
Sto se tice tog PSA financiranja, malo kenjaju s tim da prostite na izrazu.
Meni je receno da ne mogu dobit kredit s 4% kamata jer sam dobio relativno dobar popust na auto, pa su mi ponudili opciju s 8,5% kamata.
Na kraju sam to otkantao i uzeo auto preko leasinga s 6,99% kamatom.
 
Na vrh