A ne znam, nije to lagan posao. Skinuti tablu je puno posla, ali nije tako zahtjevno. Zahtjevno je otvoriti kutiju u kojoj je isparivač i kasnije ju zatvoriti. Poprilično sam siguran da nema predviđenog otvora na njoj, nego je potrebno mesarenje.
A ne znam, nije to lagan posao. Skinuti tablu je puno posla, ali nije tako zahtjevno. Zahtjevno je otvoriti kutiju u kojoj je isparivač i kasnije ju zatvoriti. Poprilično sam siguran da nema predviđenog otvora na njoj, nego je potrebno mesarenje.