C4 1.6 VTi - mali_BB

Cutac

Prèkaroš
A ne znam, nije to lagan posao. Skinuti tablu je puno posla, ali nije tako zahtjevno. Zahtjevno je otvoriti kutiju u kojoj je isparivač i kasnije ju zatvoriti. Poprilično sam siguran da nema predviđenog otvora na njoj, nego je potrebno mesarenje.
 

mali_BB

Active member
A ne znam, nije to lagan posao. Skinuti tablu je puno posla, ali nije tako zahtjevno. Zahtjevno je otvoriti kutiju u kojoj je isparivač i kasnije ju zatvoriti. Poprilično sam siguran da nema predviđenog otvora na njoj, nego je potrebno mesarenje.
a znam da nije lako, ali 500e... A eto vidjet ću u pon i nadati se da je kiler
 
Na vrh