mali_BB
Active member
za taj rad mi je majstor rekao 500e ruke. Zar nije to malo pretjerano?Jes, sranje kroz gusto granje.
za taj rad mi je majstor rekao 500e ruke. Zar nije to malo pretjerano?Jes, sranje kroz gusto granje.
a znam da nije lako, ali 500e... A eto vidjet ću u pon i nadati se da je kilerA ne znam, nije to lagan posao. Skinuti tablu je puno posla, ali nije tako zahtjevno. Zahtjevno je otvoriti kutiju u kojoj je isparivač i kasnije ju zatvoriti. Poprilično sam siguran da nema predviđenog otvora na njoj, nego je potrebno mesarenje.
Skidali na C5 moga sina, 10-tak sati posla, radije bi dao tih 500 eura nego to sam radioznam da nije lako, ali 500e