C4 1.6 VTi - mali_BB

mali_BB

Active member
Pozdrav ljudi, predstavio sam se na forumu među članovima. Nakon 8 godina Punta 1.2 sam sasvim slučajno prešao na C4 1.6 vti iz 2012. godine. Auto ima 50 000km i napravio sam s njim svega 1000km. Svjesno sam išao benzinca kupovati jer malo km radim godišnje i uglavnom sam na biciklu a ponešto znam i sam odraditi na autu ali još učim. Još ga nisam dobro ni upoznao ali sam za sad zadovoljan
 

mali_BB

Active member
Evo šaljem slike. Fakat je ljepotan taj auto. Dobio sam 16ice Citroen Alu felge s njim ali sam odmah uzeo ove 17ice a na 16ice ću staviti zimski set koji sam isto dobio s autom. Budem napravio post sa svim pitanjima :) E da, fali mi jedan Citroen čep za felgu pa ako netko prodaje nek se javi.Citroen c4 1.jpegCitroen c4 2.jpeg
 

mali_BB

Active member
Koji osjećaj je voziti ovakav auto naspram prijašnjeg. Fora su mi te zakretne maglenke npr. Tempomat me oduševio kad sam bio na putu, čak i zvučnici i zvuk u njemu su super. Mislim u kontekstu onoga iz čega dolazim. Ovo je, koliko sam skuzio, neki srednji paket opreme. Iako volim Punta. Najskuplji popravak me na njemu izašao 1000kn i to onaj usrani servo. Ne mogu si ni zamisliti kad ljudi imaju A6 ili sličan auto kako je tek to. I da, napokon imam 4 vrata pa ne lomim kičmu dok stavljam klinca u sjedalicu.
 

dinko1981

Well-known member
Ja sam u svog c4 presao iz reno thalije pa je i meni bi extra luksuz. I danas mi je odlican kad ga usporedim sa drugim kompaktima iz te generacije. Uz njega imam i punta dvojku ali bez serva (namjerno sam isao na S opremu)
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Svidja mi se sto patosnica ima gumu i za deo gde se odmara noga. Moje su tipske, neke Poljske, vrlo povoljne su bile i fenomenalne su. Nisam ih cak ni morao fiksirati na cepove, ali nemaju deo koji pokriva to. Inace, na prethodnom autu sam ih promenio nekoliko jer sam ih redovno busio petom od cipele. Tipske su mamara
 
Na vrh