C4, 1.4 VTi, by Cutac

Pavel

Lepi™
Majko Isusova..Meni došao potencijalni kupac, otvorio haubu od C5 i lik veli: "Vidim da je sve uredno, novo, fino si ti to održavao..Da, da..Jel mu ovo ovdje turbina?"

- Je..

Evo prošlo 5 dana ja i dalje ne znam šta je pokazao..

P.S. 99% da nije bila turbina jer više nije zvao.
 

Cutac

Prèkaroš
Stavio sam tamo gdje se preporuča, na desnu stranu gdje postoje "oštri" prijelazi.
Tu gdje curi mase nije bilo, ali budem rastavio i stavio da vidim hoće li pomoći.
 

dinko1981

Well-known member
malo zategni sve vijke prema osjećaju. ako je brtva gumena stani kad vidiš da bi trebao dati puno veću snagu, recimo nakon 1-2 puna okr.
Probao sam i po osjecaju to je max dotegnuto. U svakom slucaju kad budem mijenjao brtvu diht masa ide po cijeloj duzini
 

Cutac

Prèkaroš
Ima pukotina na poklopcu, zato neće dihtati. Jebiga, izgleda da mora novi...

Sad gledam rabljene aute u Sisku, da probam po neki u blizini i sve dizeli. Dizel, dizel, dizel, jebeni Porsche dizel se prodaje.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam jesi li ikada probao iskalkulirati ppmv... ali da, dizeli :D

Nego, kod vas je baš ogromna masa uvoznika, prekupaca... Prošle godine kad sam neš gledao, preko pola svih Alfi u oglasima je bilo u Sisku. Poduzetni ljudi:D
 

Cutac

Prèkaroš
Neznam jesi li ikada probao iskalkulirati ppmv... ali da, dizeli
Za Golfa 7, 1.4 sa 150 konja, 3700 kn bi me ispao uvoz.

Prošle godine kad sam neš gledao, preko pola svih Alfi u oglasima je bilo u Sisku.
Ma Sisak je pun alfi, sve redom 147 i GT sa 1.9 dizelima. GT su u dobrom stanju, ali svaka 147 je siva, mutnih farova i dimi.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jel ti to Golfa benzinca spominjes? Jesi ti lud, pazi da te neko ne čuje :D

A to je kikiriki ppmv ako si dobro izračunao. Koliko co2, jel to neki bluemotion model?
 

Cutac

Prèkaroš
Jel ti to Golfa benzinca spominjes? Jesi ti lud, pazi da te neko ne čuje
:D
Mogu birati između Golfa benzinca, Focusa benzinca i Astre benzinca. Golf bar nije toliko ružan iznutra :D

1.4 ima 120g CO2, novonabavna cijena 200 tisuća cca., a starost je 3 godine.
 

Cutac

Prèkaroš
Sređen poklopac ventila, sutra ću stari raskopati i slikati.
Kad sam ga napokon mogao voziti preko 100, mi je na 140 tresao volan, pa sam i kotače balansirao.

Sad je dobar, ne bi mu trebalo ništa dugo vremena, jedino žarulje i benzin :D
 

Cutac

Prèkaroš
Mislio sam variti ovaj i lijepiti diht masu, ali ne da mi se. Em bih izgubio masu vremena na popravak poklopca, em nemam garanciju da bi valjalo. Plus sto bih jos duze imao auto kojem opasno curi ulje. Danas kad sam dosao u servis je remen cvilio ko blesav jer je bio sav mastan.
Ma nabijem ga.
 
Na vrh