C4, 1.4 VTi, by Cutac

Cutac

Prèkaroš
Znam za te kineze. Ako ne piše Kenwood, Pioneer, Alpina, u moj auto ne ide :)
Ne da mi se igrati sa kineskim radijima, softverom, pojačalima, DAC-ovima...
 

Cutac

Prèkaroš
To je isto jedan od razloga.

Da mi ovaj krepa, novi je cca. 3000, tražio bih tko se bavi ugradnjom multimedije za do 3500 kuna.
Ali mora biti tipska, nikakvi nasadni ekrani, dodatne tipke, ...
 

Cutac

Prèkaroš
Mene kod kineskog uređaja brine sve. Kvaliteta komponenti, ekrana, responzivnost, updateovi, intuitivnost sučelja, ispoliranost koda, kvaliteta plastika, kvaliteta DAC-a, kvaliteta pojačala...
 

Cutac

Prèkaroš
Raspada mi se prednja lijeva kapa amortizera. Nešto lupka zadnjih dana, a sve je utegnuto oko kotača. Pogledao malo u zrak, kad ono kapa procvjetala.

Što da uzmem? KYB, Sachs, TRW, što je najudobnije?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Za KYB svi govore da su nijansu tvrđi od oema, uzimale se opruge ili amortizeri... pa je možda tako i sa kapama. Neznam, pretpostavljam da je oem trw ili valeo ako to uopće proizvodi.
 

Cutac

Prèkaroš
Danas sam skinuo ono pod šajbom i zalijepio nosače za šajbu ljepilom/brtvilom za karter.
****ina, sve sad stoji kako treba, ali i dalje curi jer guma ne sjeda kako treba na dva mjesta(ukupno centimetar i pol rupe, ali jebiga, dosta da se natopi sve).
Baš kretenski, plus što se svuda lišće uvlači.
1595791081618.png
1595791092800.png
1595791114149.png
 

Prilozi

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nemreš bilivet da im se potkrade vakva greška :confused:
Ovo je za opoziv, pa da onaj odgovorni to jednog po jednog rješava..
 

Cutac

Prèkaroš
E, jos nesto. Na neku foru se zadnja lampa razbila putem od Siska do Šibenika... Ali zato c4 ide ko zmaj sa troje ljudi i klimom. Prosjecna brzina 77 km/h, potrosnja 5.7 L/100 km.
 
Na vrh