C4, 1.4 VTi, by Cutac

Cutac

Prèkaroš
Ne znam kako bi se naljepljeni grijaci slagali s klizanjem metlica, mogu ce da bi ih trgali.

Markane, cak i da rijesi, jel ti ozbiljno vozis sa ventilatorom na najvisoj brzini?
 

markan1000

Well-known member
Markane, cak i da rijesi, jel ti ozbiljno vozis sa ventilatorom na najvisoj brzini?
upalim auto pred kućom i namjestim automatsku na prednju šajbu, dok zbuksam malog u sjedalicu, i ja sjedenem u auto i pripremim se za vožnju, šajba je već dobrim dijelom u većini slučajeva odmrznuta. Ako nije, dovoljno je samo lagano skinuti led sa šajbe s lopaticom. I dok izađem iz dvorišta, već gasim jako puhanje na šajbu i dalje vozim normalno...
 

Cutac

Prèkaroš
Da, ali ja pričam da meni u vožnji mrzne.
Tipa na autocesti kad pada snijeg mi je veći dio brisača skoro uvijek zamrznut. Taman bi bilo dobro da je donji dio šajbe grijan dok brisači miruju da se topi led.

Ne pamtim kad sam zadnji put po lošem zimskom vremenu vidio kud vozim :D
 

Cutac

Prèkaroš
Upravo mi je na kontaktu pumpa za gorivo zvucala kao stari ormar. Cini mi se da je zvuk dosao od naprijed, ali mislim da je pumpa.
Uz to, od tri kljuca, jednom je krepala baterija(koju ne mogu naci nigdje), drugome je ostrica zapela i nece van, a trecem, kineskom, rade tipke za otkljucavanje i gepek, ali ne i za zakljucavanje.

Hebeno...
 

diegos

Well-known member
Jel ima uopce koji kineski a da valja? Meni bi trebalo drugo kuciste za kljuc, ono s 2 tipke. Ne znam koliko kosta original?
 

Cutac

Prèkaroš
Imam kinesko kućište za ključ za VTS i oštrica se klima.
Ne znam, 1600 kuna za novi ključ ne dam, a opet ne mogu biti bez daljinskog. Opet ću naručiti kineski, ako radi super, ako ne, lova nazad...
 

Milosh

Test
Nemam, bilo ih je puno, ne sjećam se više svega, a dosta toga je bilo preko eBay-a, a on je glup pa ne da da se vide sve prethodne kupovine..
 
Na vrh