C4, 1.4 VTi, by Cutac

Cutac

Prèkaroš
Štekeću mi dizne već par dana na leru. Rješenje je bilo 10-ak minuta ga razvlačiti kroz brzine do crvenog. Zadnji put je van grada bio 22.10. i to je vožen 120 jer je balans kotača bio loš, moram nekud s njim sam da mogu gas do poda imati, osjeti se na motoru, mjenjaču i kvačilu da umire od nekorištenja.

VTS-a ne želim ni gledati, ne sjećam se kad je vožen, da nemam moly u motoru, kad ga zaverglam, karike bi skinule pol centimetra cilindra valjda :ROFLMAO:
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam slikao, jbg, budem nekad :D

Jučer stojim, auto na leru pred trgovinom, dosadno mi je i reko aj da se spojim na OBD da vidim što ima. Spoji se, rashladna na 78°C, a vožen je dovoljno da bude na radnoj(107°C). Ok, valjda jer stoji, efikasan je, bla bla. Krenem voziti, idemo okolo do doma da gledam hoće li narasti temperatura. Naraste do 93°C i tu stoji, ne ide preko. Stišćem, ništa, samo padne kad stisnem. Reko krepao opet termostat. Kad se sjetim, klima radi. Ugasim klimu, temepratura na 105°C polako došla i tamo ostala.

Valjda je 105°C pretoplo za hladnjak klime, da funckionira. Svakako zanimljivo :D
 

Cutac

Prèkaroš
Vidi vraga, slučajno sam vidio da sam sa c4 prešao 12 tisuća od zamjene ulja u 5. mjesecu. Svašta, ne znam kako mi nije auto javio, namješteno je na 10 tisuća interval. Eto, malo kad se osuši dvorište idem isplatiti rampe :D

Nisam stigao razmišljati koje ću ulje staviti :ROFLMAO:
Shell Helix Ultra ili nešto drugo, hmm. Nešto čega ima lako za kupiti ako ga popije, a nemam rezerve. Motul ne jer ga nitko nema na lageru, što ima od dobrih 5W-40 full saps ulja?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Jedna izmjena i navoz isplaćen, ×3.. lijepo je to, spojiš ugodno s korisnim, zaboravot ćeš kako ti auta izgledaju odozgo :D
 

Cutac

Prèkaroš
Danas skrećem lijevo, lupi desno. Skrećem desno, lupi lijevo. Oba kotača imaju poprilično lufta u 9 i 3. A prije 10 dana ili kad već sam mijenjao ulje, dignuo auto, pregledao, sve bilo utegnuto.
500 kuna dva krajnika i dvije spone krajnika... I 200 kuna špur... A to sam nemrem radit jer nemam ključ za spone, majstor tek za tjedan dana ima mjesta. Ništa, c4 pospremim i ne palim 7 dana...
 

Cutac

Prèkaroš
Ne znam di da idem, Lavrnja mi je zadnji put dizao VTS-u zadnju stranu na sred mosta. A ima jebenu naljepnicu na sred jebenog mosta da se ne smije dizati.
Vjerojatno ću u Autolab, a na špagu će do tada biti.
 
Na vrh