C4, 1.4 VTi, by Cutac

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Slično je i sa onim niskim trakastim betonskim ležećima... što se brže prođe, to se manje osjeti...
Na 120 ni neznas da su tu.

Samo ih budale postavili kraj škole, pa nije baš pristojno ganjati preko stotke :D
 

Milosh

Test
Slično je i sa onim niskim trakastim betonskim ležećima... što se brže prođe, to se manje osjeti...
Na 120 ni neznas da su tu.

Samo ih budale postavili kraj škole, pa nije baš pristojno ganjati preko stotke :D
Da, ja uvijek preko tih traka vozim 40-50 ako mogu, tako se jako malo osjete. Najgore mi je kad ljudi gmile preko njih, kao čuvaju auto.
 

Mirage

Well-known member
Fun fact, kad se pruga pređe sa 80 na sat, preskoči ju se, ali se niš ne osjeti i tako se čuvaju nove kugle.
Tak sad si to skužio ja to primjenjujem još otkako sam položio. A oni četvrtasti ležeći ako ti nije karter nisko ide se 70 preko njih samo tako .
 

Cutac

Prèkaroš
Upravo me tip udario na parkingu. Bio parkiran ispred mene i nije imobilizirao auto i pomotao mi tablicu i pukla plastika pod branikom.
Ja sjedio u autu, izašao, on samo gleda i ode. Ali ****a se zajebala, gledalo ga oko kroz šajbu, imam ga na snimci.
Da idem u policiju ili osiguranje?
 

Milosh

Test
E jbg!

Ne znam bi li policija možda nešto pokrenula protiv njega jer je pobjegao. Ali opet, ima ono da ti nemaš prava da snimas, pa se pazi da ti se ne odbije od glavu.
 

Milosh

Test
Snimanje je kažnjivo?
Jesam li ja nešto pogrešno zapamtio ili si ti prije godinu dvije pisao o slučaju susjeda koji je kamerom (koja se nalazi na kući) slučajno snimio deko zlodjelo i kasnije na sudu popušio jer je tuženi tužio njega za nedozvoljeno snimanje. Mislim da po zakonu o zaštiti privatnosti (ili tako nekom) ne smiješ snimati javne površine bez nekog dopuštenja vlasti. Provjeri, možda neko i ovdje zna.
 
Na vrh