C3 Picasso by nitrozg

nitrozg

Member
Meni se dečki tamo čine skroz korektni, bez puno diskusije su to pogledali, naručili i za dva dana ću vidjeti kaj bude bilo.
Jedino kaj me muči je to kaj sam nekako bio skoro siguran da je kvar mehanički, a ne elektrik.
Jer kada zapne i otvaraš auto iznutra, onda se osjeti na kvakici neki zub kao da preskoći i potrebna je malo veća sila.
Možda kad budu menjali i otvorili, pa sve podmažu ... pa će sve biti onda super i funkcionirat.
Nadam se..

dali neko zna, kako se skidaju ovi mali "stolići" na sjedalima koji prekrivaju rupu između sjedala kada se spuste nasloni


jedan mi je otpao pa bi ga trebao zaljepiti oko one štangice

mislim da sam ih ja sj... dok sam gume vozio, ili je već bio pa je samo otpao kad sam pomaknuo sve.

ne mogu ih "zaljepiti" na poleđinu sjedala magnetima, jer imam presvlake sjedala pa ne drži preko toga
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Nebi znal..nis to nikad raskapal :D

Jel ja to dobro vidim da ti to imaš tamo desno onu mrežicu za odlagat stvari :confused:

Primeni toga ni :hm:

ne mogu ih "zaljepiti" na poleđinu sjedala magnetima, jer imam presvlake sjedala pa ne drži preko toga
trebaš izrezat navlake na tom dijelu :p:D
 

nitrozg

Member
ma nemam.... to je slika s neta :(

trebaš izrezat navlake na tom dijelu
to da, to bi mogao
makar mrzim te navlake i grde su mi ko .... volim pese pa nemrem reć ko pes
najradije bi ih skinuo, ali dobro dođu da se očuva auto, bar dok je sinko mali.
Dobio sam ih pa ... ne znam dal da skinem ili ne
 

nitrozg

Member
bum.. sam nek ova hladnoća prejde proć.
žal mi ih je kad su koštale ko da su lijepe LOLLOL

rekel mi je ovaj kaj ih je metal da su bile prek 1000 kn, a da ih je dobil za 700
 

nitrozg

Member
izgleda, ali ima on to i na drugom autu. Iste

E frajeri a kaj i di vi natačete svoje autiće?
Koji benzin, ili naftu oni kaj voze moderne traktorske motore koji "malo" troše?
dali oktani imaju kakve veze sa potrošnjom il su to sve bajke?
ja mislim da su bajke.
 

nitrozg

Member
ajde budem skopiral tam pa nek bude ... sam da ga najdem di je :whistling:

Pa da još jednom pohvalim CIB servis. :palacgore::palac-gore::palac-gore::palacgore:
zvali su me, dio koji mi treba za bravicu je stigao, i čak su htijeli da odmah dođem da mi to promjene. NA svoju žalost ne mogu danas, nemrem zgibat s posla pa sam se dogovoril za ponedjeljak, točno u podne kod OK korala :D:D:D:D
 

nitrozg

Member
i još uvijek sve funkcionira besprijekorno. Ipak je to bil taj dio elektro bravice.

Iznutra na krovu, na onoj plastici di su putne lampice ima neki mali otvor sa rešetkicom, izgleda kao da bi mogao biti neki senzor, ili mikrofon. Jel zna neko kaj ima, ili nema niš??

ante jel ima to i kod tebe?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pokraj citrojenof, tebi za oko zapel gnojf 3 :wtf::gaah::D

U tebi jaka tamna je strana sile :hmmm:LOLLOL
 
Na vrh