C3 Picasso by nitrozg

nitrozg

Member
Jučer, 19.02....

ko od naših forumaša je bio u Lidlu tam na Vukovarskoj? ha?
Srebrni Piksać, a u subotu neko sa tamno crvenim i crnim felgama ili ratkapama??
jel to neko od naših forumaša meni radi konkurenciju u kvartu??
 

nitrozg

Member
od kad sam ga kupio, ima ih na cesti ko ... nikad. da budem fin.
stvarno ih nisam primječivao prije.. bar mislim da ih nije bilo.
Èudio sam im se kak su fora.
 

ante66

Active member
Predbilježi me za jednog mladunca!
Bi rado ali u Slovackoj se kote pa ih nije jednostavno nabavit bez placanja dazbina.E u nedilju vidija isto jednog bijelog u Selskoj(nisi ti nitrozg-ima krovne) i vozi dugokosa plavusa.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
:wtf::wtf:

Ovo je najvjerojatnije od kopče od pojasa :hmmm:

Ps. daj nabaci dimenzije rezervne gume ;)
 

ante66

Active member
Pa ti si dobija kotac orginal , jer onda ide i dizalica i kljuc,super.
Sta pise na felgi i gumi. Razmisljam jednog dana rijesit se svojih alu 17 i kupit normalne 15 incne.
A ogrebotine probaj lagano pobrusit , kao da je nesto imao osto na rukavu kad je naslanja ruku ????
Vrlo cudno...Ili da nije laktom otvara vrata (to ja radim ) i imao nesto ostro.
A stvarno moze i od pojasa , jer kad pustim pojas poleti brzinom munje. Bice da je od pojasa.:(

Pa bio si kod mene u ulici..Odmah bi cendjao crnog za bijelog, auto ti je mrak.:)
 

ante66

Active member
Od pojasa je sigurno , ne pobrusit sve , lagano probat jednu samo stanjit da se manje vidi.Jednu probat .Dobro sam vidija moracu obratit paznju kad zena pusta pojas, mene moja kopca par puta skoro zviznula.

Mirda zasto mi nismo dobili gumu i malu felgu , opet sam ljut.:mad:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Mirda zasto mi nismo dobili gumu i malu felgu , opet sam ljut.
Zato jer je takva politika tad bila u citroenu :whistling:

Uostalom,hebo taj kotač smanjenih dimenzija..to je ko za tačke i služi samo za u nuždi doć do prvog vulkanizera ( nesmiješ na njoj vozit većom brzinom od 80 km/h )
Već san ti reka kako da to riješiš ( i susjed Pero me posluša i napravija isto ) :cool:
 

nitrozg

Member
i ja mislim da je od pojasa, zato oprezno i čuvajte svoje.. nije mi jesno kak ne paze na takve stvari.
Jednom ti se dogodi, pa posle paziš. Bar ja..

A guma ipak kakva takva, dobra je do vulkanizera. Nije ju ni prijašnji vlasnik imao, nego je nabavio negdje. To mi je rekao, jer ima i set za krpanje.
 

ante66

Active member
Ma ne fale uopce , izgleda dobro( bijeli) , ima kod mene jedan sivi na njemu bas nedostaju , ali bijeli je stvarno lijep sa krovnima i bez.

služi samo za u nuždi doć do prvog vulkanizera
Do sad mi se u 15 godina nije probila guma, ali imao sam rezervnu , a sad kad nemam rezervnu za dovuc se do vulkanizera sve imam nesto osjecaj.A u uputama ja i nacrtana kombinacija sa rez gumom.
 

nitrozg

Member
Nitro,baš ti fale ovi uzdužni krovni nosači
samo ti zezaj, al fale.:rolleyes:

Do sad mi se u 15 go...
ma ne sjećam se ni ja dal sam ju ikad trebao, ali jesam. Jednom mi je skočil balon od rinze, i jednom sam bil u deželi, i krene padati prvi snjeg te zime. Sparkal sam se kod onog shopinga u Brežicama i.... :eek: pssssss. Èavel od 15 cm u bočnici. I tad mi je trebala.
Al ... bolje je imat, za svaki slučaj, pa makar ovu od tačka.

Ma ne fale uopce , izgleda dobro( bijeli)
Hvala Ante :stovanje: ... hahahha.. ma dobro izgleda :palac-gore: al mogao bi i bolje
 

nitrozg

Member
ovaj tjedan idem u servis. Konaćno za onu bravicu koja šteka, ali otkrio sam da ne šteka sam kad je smrznuto nego i sad na toplom. :mad:
neka menjaju :D
 
Na vrh