C3 Picasso by nitrozg

ante66

Active member
Valjda su svi koji su prodani u Hrvatskoj ovdje na forumu
Nisu svi na forumu , ali koji su onda to likovi..:p
Ima 4 komada kod mirde i mene.. to je sigurno najgusca koncentracija c3p u gradu.
Ima jedna baba blizu mene sivog , a Mirda ciji je onaj crveni sta parkira svaki dan na pocetku ulice kod tebe ?
Ljeti jedino vidjam talijane sa c3p (znaju ljudi sta je pravi auto) :D, ima jos jedan zeleni u Sibeniku i jedan novi bjeli kod Britanca (nije bas nesto novi model uzivo).

Di bi našao one lijepe uzdužne krovne nosače. Za sad samo radi šminke, ne iz potrebe
Auto ti izgleda super i bez uzduznih krovnih , pogotovo ako je za sminku. Nadji radje poprecne i stavljas kad ti treba.
Krovni nosac nesto ipak povecava potrosnju.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Kaj stvarno u BiH ima za soma kuna? Di, kod koga? Ko ide da donese?
Tako piše na njihovim službenim stranicama :whistling:



Zastupnici citroena u BiH:

Pavić-Komerc d.o.o. Tuzla - 035 384 291
ABC 1968 d.o.o. Sarajevo - 033 214 077
C-Auto d.o.o. Banja Luka - 051 384 700
Hercegovinapromet d.o.o. Mostar - 036 557 825
Intergaj d.o.o. Bijeljina - 055 244 480
Ovnak d.o.o. Vitez - 030 717 106
PSC Mobi d.o.o. Sarajevo

U Autocentru "Ovnak" ti radi kolega gule..probaj mu poslat PM pa će ti on najbolje znat reć ;)

Ima 4 komada kod mirde i mene.. to je sigurno najgusca koncentracija c3p u gradu.
Ima jedna baba blizu mene sivog , a Mirda ciji je onaj crveni sta parkira svaki dan na pocetku ulice kod tebe ?
Kod nas u kvartu je košnica za piksaće izgleda :D:D
Za crvenog još neznam čiji je :whistling:

Ma samo mi je radi šminke
Yep..krovni nosači mu daju dodatnu dimenziju :wub:
 

nitrozg

Member
ma mislim da niš od toga. I kod nas je cijena oko 1500 kn. Ali samo kao dodatna oprema, znaći ukoliko ih naručiš sa novim autom. Ovako naknadno... 4k kn
:(:(:(
ali svejedno hvala na info

pitat ću ja guleta dal može nabaviti:rolleyes:
 

gule

Active member
Gule javlja...cca.1500 KN, za jednu stranu...znači oko 3000 KN + spojni materijal...zaboravimo...:grin:

A ono jeste iz cjenika, ali kad kupuješ novi auto, pa uzmeš tu opremu i oni je ugrade još u tvornici...sve naknadno je skuplje...
 

ante66

Active member
Gule , koja je cijena malog rezervnog kotaca za c3p , isto pise da ide standardno u auto , ali kao i svi ostali dobio sam set za napumpavanje guma. Zanima me koja mala felga ide i da li se uopce moze nabavit( ne bi normalnu gumu iskljucivo mala).

Nitrozg , vidi sta je kod tebe. A potrosnja tvoja mi je predobra , evo presao 25 km , centar- vrapce, mala pauza,vrapce -centar( ujutro guzva prosjecna), centar -sopot , mala pauza , sopot -centar( popodne skoro bez guzve). Sve skupa prosjecna 9,2 , ali da su manje rute ide 10 ko nista.
 

Oen

New member
Što se tiće potrošnje, puno ovisi kada se mjenjaju brzine..
Zna mi se desit ako nema uzbrdice i cesta je ravna, da sam već na 55 Km/h u petoj..
Ako baš želim štedit, mjenjam u višu oko 2000 o/min.. u gradu sasvim dovoljno da se prati normalan promet.. I naravno, koristim inerciju kad god to mogu..
Ostavim mjenjač u brzini, maknem nogu s gasa i rulam, do recimo crvenog na semaforu.. potrošnja 0.0 l/km :)

Ovi krovni nosači mi izgledaju super, al nemam nikakve potrebe za njima..
Mjesta u bunkeru "ko u priči".. Prošle godine ga natovario tako da je unutra stalo sve za mene, ženu i bebu od 2 mjeseca.. kolica, pelene i ostala čuda i čudesa za bebe (a nije ih malo..)
Ma nema boljeg za cijenu gradske klase..:angel:
 

nitrozg

Member
Da da i ja sam jučer imao relaciju ferenščica-britanac pa u dubravu, sve polako i kompjutor već kaže 8.2l
Nemilosrdno
Sreća je kaj do posla i doma s posla nije neka gužva
 

Oen

New member
Ajde onda kad već Gule javlja :D,nek javi pošto su "mud flaps" iliti blatarice kod njega ?

Zanima me cijena za zadnji par..

Dosta mi je zmazanog zadnjeg kraja :gaah:
Nisam skužio da se nešto posebno maže zadnji kraj..:confused:
A i riskiraš "nasjest" na rubnjak s tim plastičnim komadom i odvalit cijeli zadnji branik..
 

ante66

Active member
To je Mirda prije radi boje auta pa se sve vidi .Baca i sa prednjih kotaca , a bice prije da je radi oblika zadnjeg kraja(odsjecen).
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ma,ok..znam ja da se nevidi na svakoj boji isto ;)..i da je to zbog odsječenog kraja :whistling:

Evo recimo danas ujutro..lagana kišica,cesta mokra..dok sam došel do King Crossa,auto zapucan do pola krova :gaah:
Prljavština se samo cijedi s gepeka i nemreš ga otprti da si ne usereš ruke..van kroz šajbu nevidiš osim kroz " puškarnicu" kaj napravi brisač..:D
 

ante66

Active member
Primjetija sam i ja , ali staces , takvi su i tu nemos nista.Drzin krpu pokraj vozaceva sica.Je zamaze zadnja vrata i vrata od prtljaznika dosta.
 

nitrozg

Member
To je istina, Ja sam mislil da se na bijelom nebu tak vidlo.
Dok sam imal crni auto sva zmazanoća je bila neka siva, svijetla tak da se dobro vidi. sad kad je bijeli, vidim da je prljavština baš onakva kakva mora biti. Crna :mad:
I to ti je uvijek tak. Hvata se samo ona zmazanoća kaj se vidi, a ona druga (koja ti ne smeta), na cesti čeka auto druge boje na kojem se vidi. Sigurno je to isto neki zakon:thinking:, kao što je Murphyjev zakon, sam se ovaj sa prljavštinom i autima, nekak drugačije zove. Možda Picassov zakon. ;)
 

nitrozg

Member
No vratit ću se malo na početak. Ipak idem mjenjat bravicu. Nekaj šteka. Sad nije bilo tak hladno a ona svejedno malo zapne. :hm:
 
Na vrh