C3 Picasso by nitrozg

nitrozg

Member
Jel to golf III na slici? Ovaj bijeli...
pa kaj ne vidiš kak leži na cesti, spi:doh:

Nitro,vidi i ova dva imaju nosače
bum popi... zbog tih nosača :gaah::gaah::gaah::gaah::gaah:

samo mi vadiš mast, a bome sam je nakupil :hm:

a ovaj darth wader dole je tvoj??? ili se slučajno našao u ulici ? hahhaha

Mirda nam je jedi a fura tamni auto (odjelo) :hmmm:
 

nitrozg

Member
da da znam da ima... već sam ga upozoril.

a fakat kaj to nebi mogel s nekog drugog citroena stavit. Npr Berlingo, pa ak treba skratim šipke nekak, sve sam da bude još lepši
 

nitrozg

Member
a daj mirda, posudi za vikend barem. Nemrem ti ih maznut jer ti onda ostanu stršati šerafi iz krova. A kod tebe su navodno zašvasani i nemreš ih nikak makunut. Glupost. Tak da ak ti maznem, piksač bu ti zgledal ko vanzemaljac. imal bu 4 + 1 antenu na krovu

zakaj se foliraš sa tim avatarom???? nemaš nosače na njemu.
 

ante66

Active member
Uuuuuuu fotkeeeeee , ne znam sta bi to trebalo biti , valjda neki senzor. A sta ce ti itako ih imas i previse.I jos nesto , auto ti izgleda skroz normalno bez krovnih.Nasi izgledaju nekako "dostavni" a tvoj nekako "sportski".
 

nitrozg

Member
bil sam malo u nedelju prošetat sina, suprugu, tenisice, trenirku, kolica i fotić po Bundeku. Opalila ženica picassa na par fotkica. baš ludo zgleda na sunčeku, još kad je lepo čisti.
bum stavil kad skinem s fotića

ante ima jedini avatar sa svojim autom, valjda je njegov najlepši
 

nitrozg

Member
Valjda ti je jasno da te Amte tješi
da, je, ante je pravi prijatelj. Ima srca.
Bum zel one kartonske hilzne od wc papira, zlepil bum si ih pa bum i ja imal

kaj bi vi sad imali dostavnjaka,a ja sportskog. Neću,i ja bi dostavnjaka
 

nitrozg

Member
al su ti nemovi grdi... bolje ne. Ovi od wc papira bi bili bolji

preveč je to posla za nekaj tak grdo

moral bi vidjeti koliko točno ima od šerafa do šerafa, pa možda neki i pašu.

hoču takve, napravil bum ih ak treba pa da budete svi zavidni



Ova nema nosač
njoj ni ne trebaju.
 

ante66

Active member
dobar ti je auto , vidija sam nekidan jednog bijelog parkiranog , skroz dobar i dobra boja.Na sivome ne pase bez nosaca ,kod tebe nista bitno.Vidio sam jednog bijelog sa krovnim , nista specijalno.Jeli ti trosi sta ulje, meni je nivo pao sad kad se auto razradio, frka me oce li nastavit padat?
 

nitrozg

Member
Jeli ti trosi sta ulje, meni je nivo pao sad kad se auto razradio, frka me oce li nastavit padat?
danas sam pogledao, i čini mi se da je nivo ulja jednak kao što je bio i kada sam ga kupio, znaći 900 km nepromjenjeno. Malo je rano, a i ne znam bilo bi mi čudno da troši.

Èekamo..
par novih fotkica je u garage. :p

 
Posljednje uređivanje:
Na vrh