C3 Picasso by nitrozg

nitrozg

Member
Odličan

Samooooo...neke mu fali

Morti alu felge
MA felge su mi falile kad sam ga kupovao. Onda sam ga vidio i zaključio da mu uopće ne fale. Skroz dobro zgleda s ovim rtkapama, dok ih neko ne mazne.
neka ga odmah grom pogodi i struja istrese iz gača
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Taj tvoj škedenj je 2011, jel da ?

Od tih 3450 km ti si već napravil cca 1000..kaj je prijašnjem vlasniku afto stajal v garaži :confused:
 

nitrozg

Member
A sad prvi zadatak za mog picassa. Riknul mi je jučer moj veliki TV, sam je nekaj puklo u njemu i ode slika. Baš dok sam gledal Zadnju nadu (ratovi žljezda).
i sutra ujutro idemo kod dr. za telke pod garancijom. Da vidimo kolko platno stane u njega.
:D
Mislim da je to mačji kašalj, kad se skuteri voze skoro bez problema :p
 

ante66

Active member
Potrosnja se stabilizirala zaista nakon 3500 km, stvarno nije puno , Centar -Jankomir i tako puno puta , malo Novi Zagreb sve skupa oko 8 litara na 100.Zadovoljan.Prezedovoljan.:)
Ali nakon nekih nesto oko 700 kilometara sam isao u Graz i vozio normalno , potrosnja ulja nista.
Sljedeci tjedan nakon 1100 km isto Graz ali vozio sam brze , oko 130 , 140 , i kratko rastegnuo do 170( nesto ispod 6000 okretaja).Tad mi se cini da je nivo ulja pao!
U fazi razradjivanja nesto se ulja izgubi , to mi jasno , ali kad sam isao na more i natrag opet mi se cini nivo nizi.Sta mislite?????
 

nitrozg

Member
Staje , jesmo li zivi mi sa Picassima?
Ma živ sam. Jedva. Nekak su stvarno svi malo zamrli.

Potrosnja se stabilizirala zaista nakon 3500 km, stvarno nije puno , Centar -Jankomir i tako puno puta , malo Novi Zagreb sve skupa oko 8 litara na 100.Zadovoljan.Prezedovoljan.
sad smo na istoj kilometraži, a i na potrošnji. Ne mrda sa displeja 8,0l. I ja sam zadovoljan.
Ulja ima dovoljno i to mi je bitno. Kad upalim auto, odmah na displeju pokraju ukupne kilometraže, lijevo, ispiše Oil Level OK. To traje 2-3 sekunde samo, tako da si provjeri bez gledanja na štangicu. Nemoj se zamarati. Kada ti padne nivo onda piše Oil Level _ _ _ ili ako ima manje oil _ _ ili još manje oil _
Tako bi barem trebalo biti.
 

nitrozg

Member
ma pogledao sam onda kada smo se čuli, i velim, nisam vidio nikakvu razliku. Ali povremeno ću sigurno pogledat. Jedva čekam lijepo vrijeme pa da se urede stvari koje se trebaju.
jedno kak spada čišćenje bi mu trebalo, a volio bi ga i premazati sa onim nano vragom, ako to šta vredi.

sad bum ja to opet pogledal, danas
 

Kanader

Active member
Već dugo slušam o tome kako ne treba vjerovati oznakama za ulje na instrument ploči. Zašto tako malo povjerenja u njih?
 
Na vrh