Berlingo XTR 1.6HDI 92HP by Bilić

madmac

Member
Je a da su ti digli brisače mislim da bi se tebi digla kosa na glavi...:surprised: bilo bi pas masters, pa ko mi je to diro brisače, da ovo da ono...
 

Biliæ

vlaj
evo malo slobodnog vrimena pa da se javim - ukratko - iznad očekivanja!
potrošnja: uglavnom grad 6 l po boardu
volan - iznad očekivanja - istina progresivan je - ali nisam očekivao da će biti u ovoj mjeri direktan,ipak za ovaj tip vozila bilo je očekivati neko mekano sr..e
mjenjač - e sad, valjda se triba naviknit
motor - pošto sam obiteljski čovik - idealan..prije pet godina rekao bih dosadno dobar
unutrašnjost - iznad svih očekivanja - kombinacija plastike,plastike, ;) i tapecirunga u sivo,crno, plavoj kombinaciji i zatamnjenim staklima odaje dojam usudio bih se reć profinjenosti. Umjesto radnog stroja(kojeg sam očekivao) dobio sam pravog šminkera!
E sad zamjerke:
0. nema 6tu
1. bučan ovjes - nikako ne voli šahte i neravnine
2. nema lampu iznad zadnjih sjedišta
3. mjenjač je već spomenut - duuuuugo brate,duugo
4. možda malo preblizu pedale kuplunga i kočnice
5. uobičajeno loš audio sustav
6. nije mi isporučena dizalica (obećali su to rješit)
7. nevezano uz auto - nije mi jasan ovaj prije spomenuti servisni interval
Ukratko - sve navedeno je toliko nebitno da sam mogao slobodno i izostaviti sve osim ovjesa..to me iritira..
predobar koncept auta za ono šta mi triba - obitelj, gaže, pokoji prijevoz lakšeg tereta...
jedino šta bih nadoplatio su parking senzori jer koliko god atraktivno izgledaju ova zatamnjena stakla smanjuju preglednost!
SVIÐA MI SE MOJ KAR! JAKO!
ooo mirdaš!!!! siguran si??
 

Biliæ

vlaj
evo me na par min! Stalno u autu...heh..ne izlazi mi se iz njega! Samo da kazem da više nije na probnim tablicama! Na tehničkom su pokušali upisati euroIV ali su nakon moje sugestije skužili da imaju podatke od 2008. i bez problema su to promijenili! Ne možeš virovat - barba na tehničkom (isti Ljubo Jurčić hehh) sidio je u berli 15ak min i stalno ponavlja; ''ajme kako je dobar ,kako su ga složili,aaa i ja bi ovakav..'' Umro sam od smija!
Upisane obje dimenzije guma..
Tera,se tera ...
Pozdrav svima!

i još nešto! Motor sve bolji..ili se možda pomalo navikavamo jedan na drugoga - mogu samo zamislit kako ovih 90 i par ks nosi C3 kad se ovako šali sa berlingom!
 

liberty

Well-known member
je da
i meni bsvi govore da bi baš berlingo
pa im guzica ipak želi sjediti u nečijem finijem
svi kukaju da bi i oni to vozili, da je praktičan
ali onda kupe neke kvazilimuzine i pate za nekimfensi-šmensi dodacima u autima

meni je berlingo presavršen
za 1-1,5 mj ide na prvi servis
 
Na vrh