Berlingo XTR 1.6HDI 92HP by Bilić

Biliæ

vlaj
sredile su one mene... ;)

Ooooo,jebla ga općina ! Konačno i slike dočekasmo :whistling:
Več sam si mislil da bude ko sa SloLibertyem :D :D

Èestitam :palacgore::aplauz::aplauz:..berlingać je ko avion :wub:
hvala,hvala!! čekaj samo da malo vrimena uvatim..pa ćeš vidit slija ;)

postadoh pravi ovisnik - žena će me izbacit iz postelje ;) heh..nema veze-uvik se mogu opružit u berlu..
Evo par prvih dojmova: auto u kojem nisam bio prinuđen tražit kompromise. Moja mala bebica je tražila prostranost,sigurnost i udobnost - to je dobila. Žena je tražila malu potrošnju i izgled - dobila.. Uz sve te odlike nisam ni najsporiji na cesti..tako da vlada apsolutna pozitiva!! Prtljažnik - stane mi čitav razglas i lova sa gaže.. e da, i ogrooomna kolica koja ne treba ni sklapati!! Nadam se da ću se sa svojim berlom družiti dugo,dugo godina
e sad - istina je da su mi uši navikle na tiši ovjes(ne mekaniji - tiši), 6.brzina - autoput je zove - itekako.. 92ks hm..meni ne triba više, ali oni zahtjevniji će uzet 110.. mjenjač - onako malo..kako da kažem kamionski prvaaaaaaaaaaaaaa...još malo i upast će u druuuuguuu..
ne šuška, ne zuji .. ugodno sam iznenađen!
audio sustav - bljak..ma ne znam
zaljubljenost valjda-ne zamirite!
u ebote žec - gori sam od libertya!!
Ivane - hvala šta sam kupio ovo auto! Javna zahvala!
 

Biliæ

vlaj
pa stariji berlingi mogli su brzo kroz krivinu...
ma sve je ok sa berlom.. ja sam navikao na bmw kockicu..i prvi put vozim ovakav tip auta..tako da je i najmanje ljuljanje za mene novost!
Pohvala za michelin alpin4.. lipo drže..baš lipo..i nisu previše bučne. Samo me strah kakve će se pokazat m.primacy na ljeto.
inače do sada 500ak km...prosječna potrošnja po b.kompu iznosi 5.8 l. Iskreno bilo je više gradske vožnje! LIPO
 

Biliæ

vlaj
ne mogu još bit objektivan - još je jak onaj prvi dojam, ali sve vodi k' tomu da ću u berli nać sve ono šta sam htio dobit od auta!!Samo nek se zna - Xtr varijanta ima puno bolja sjedala od multispace-a!!¨
 
Na vrh