Alternativni pogledi, teorije zavjere i slično...

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Kakav točno teror?
Ne znam za Ikeu, tamo ne kupujem. :) Nisam ni sklon ovim ekonomskim bullshit teorijama o "velikom resetu", al da ga yebeš, ovo ne izgleda dobro. Ne da ne izgleda dobro, nego je užasno. Orwell nije fikcija više.

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
ŠTO ne izgleda dobro, što je subjekt komentara?
Slika je iz neke predstave? Tuku radike tokom radnog vremena u tvornici? Nema konteksta pa ne kužim...
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
ŠTO ne izgleda dobro, što je subjekt komentara?
Slika je iz neke predstave? Tuku radike tokom radnog vremena u tvornici? Nema konteksta pa ne kužim...
Policija silom razbija mirno okupljanje zbog kršenja "mjera zabrane okupljanja" zbog širenja Covida.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/policija-se-sukobila-s-ozaloscenima-i-prosvjednicima-nedugo-nakon-sto-policajac-optuzen-za-ubojstvo-33-godisnje-zene-foto-20210314
Toliko o tome da će sve proći u mjesec dana i malo kod kuće uz Netflix. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nemam problema sa pendređenjem đabalabara koji krše zakone tek toliko da imaju što raditi tu večer, jbga.
Radi takvih kretena će to stanje od korone i dulje trajati.

A ne vidim neke veze sa Billom, Orwellom, masonima, židovima, Bin Ladenom...
 

mali_BB

Active member
Nemam problema sa pendređenjem đabalabara koji krše zakone tek toliko da imaju što raditi tu večer, jbga.
Radi takvih kretena će to stanje od korone i dulje trajati.

A ne vidim neke veze sa Billom, Orwellom, masonima, židovima, Bin Ladenom...
Ovaj komentar govori sve. Dalje se nema smisla ni raspravljati. Naravno dok pendrečenje ne dođe do tih koji to odobravaju. Ili njihove djece.
Evo još malo takvih provođenja zakona. Samo ne znam kako vam nije jasno da neće političke elite pendrečit zbog tzv kršenja mjera. A ovo da će trajati zbog "kretena" je rečenica koja zaista pokazuje s kime se raspravljamo. Stravično. Očito virus poznaje samo pendrek.
https://streamable.com/43pnbo
 

mali_BB

Active member
A ovako izgleda kršenje policijskog sata u nizozemskoj.
https://streamable.com/fhzwpgZakon o nošenju i kažnjavanju maski je donešen u HR u roku od 5 dana. Njegova primjena je neodređena a ocjena uspjeha će se raditi za 2 godine. Tako da nema veze "kreteni" ili ne. Završit će tzv epidemija kad gazde kažu. A svaki tvoj takav komentar bi trebao osjetiti na svojoj koži. Nažalost, bit će i prilike. AKo ne na svojoj, onda na koži svoje djece. Uz toliko kontradiktornosti ovog svega, toliko snimaka koje naravno ne možeš vidjeti na RTLu i takvim sranjima, ljudi još uvijek puše narativ. Doslovno biraju neznanje. Vjerojatno isti ti ljudi osuđuju holokaust i govore si kako bi oni da su tada živjeli bili "na pravoj strani povijesti" a ovdje zazivaju pendrečenje. Thumbs up.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dalje se nema smisla ni raspravljati.
Neznam, djeluješ mi baš našpanan za raspravu.

Ti si onda za neprovođenje zakona? Pusti svakom genijalcu ovog svjeta da na svoju ruku odlučuje što će, čak i tokom pandemije?
Ili možda smatraš da prirodne pandemije jednostanvo nisu moguće? Nego eto, dogovorila se ekipa?
Ako ipak smatraš da je pandemija sama po sebi moguća, kako bi se ti borio protiv nje? Da si recimo autokrat cijelog svijeta kojeg je pogodila pandemija, kako bi se u dvije tri crtice obračunao sa njom? Evo iskreno me zanima.
 

dinko1981

Well-known member
Ja bi samo volio da su nasi voljeni vodje dosljedni i da su na Bandicev pogreb poslali nekoliko stotina interventnih policajaca i da su sa suzavcima, vodenim topovima i palicama suzbili to ilegalno okupljanje ali...vise nego ocito je da postoje dvostruki standardni i onda kad cujem opravdanja tih politicara padnem u depresiju. Ne zbog politicara vec zbog prosjecnog covjeka koji pored zdravih ociju ne vidi sta mu se sve pakira pa na svakim sljedecim izborima samo pitaju jel moze jos malo. Zato sve sto danas imamo je ono sto smo zasluzili.
I sada bi ja trebao vjerovati tim istim politicarima kako je korona opasna i da se moram cijepit
 

mali_BB

Active member
Neznam, djeluješ mi baš našpanan za raspravu.

Ti si onda za neprovođenje zakona? Pusti svakom genijalcu ovog svjeta da na svoju ruku odlučuje što će, čak i tokom pandemije?
Ili možda smatraš da prirodne pandemije jednostanvo nisu moguće? Nego eto, dogovorila se ekipa?
Ako ipak smatraš da je pandemija sama po sebi moguća, kako bi se ti borio protiv nje? Da si recimo autokrat cijelog svijeta kojeg je pogodila pandemija, kako bi se u dvije tri crtice obračunao sa njom? Evo iskreno me zanima.
Da bi imao pandemiju, moraš za početak imati brojke za istu. Velevažno su najavili otvorenje Arene da bi na kraju zjapila prazna 3 mjeseca i u tišini je zatvorili. Naravno uz to su planirali Pleteru ugurati pun k... para u džepove pa su onda taj plan premjestili u potres pogođena područja. Epidemija za koju 80% ljudi ni ne zna da ima tu bolest ili ima 3 dana simptome po meni se zove gripa. Ah da...od 11og mjeseca do današnjeg dana nije zabilježen niti jedan slučaj gripe u HR. Jedino tko se zaista IMO zarazio su oni koji su završili na intenzivnoj. A da zaista vlada španjolska gripa, vjeruj mi, ne bi me nitko morao pendrekom uvjeravati da postoji niti bi ljudi jedva dočekali sjesti u kafiće. Ja bi mjere provodio na bazi preporuka s opservacijama. Za lovu koja je spiskana (navodno oko 30% proračuna za zdravstvo) svakom stanovniku smo mogli kupiti HAZMAT suit (koji zasigurno štiti od virusa za razliku od platnene ili bilo kakve maske) i dati na volju. Tko se boji nek nosi i štiti se. Mladi se ionako trebaju prokužiti i razviti imunitet. Ovako ovo zaista ispada (ustvari je) kao ekonomska i fašistička agenda. Neki ljudi, znate, još imaju instinkt ma što govorili mediji i ne gutaju govna. Na koncu gledao sam preko pola godine potpuno prazan KBC i ljude koji su tražili pomoć i puštalo ih se da vani na minus 10 čekaju. I da, ultra sam našpanan jer imam malo dijete i radije ću dati svoj život nego da ovako živi i da se formira pred mojim očima svijet po "novom normalnom".
Ljudi moji da vi vidite koliko mi u zdravstvu preplaćujemo stvari kroz javnu nabavu Vi bi plakali. Tu su naravno redovi koje treba namiriti da bi neki proizvod bio odabran, onda bude, ali je on naravno naj nepovoljniji. Sad se non stop gura dug u zdravstvu. Ako to krene putem privatizacije (a bojim se da bi moglo) e onda ćete doživjeti hladan tuš. A i ja s vama.
 
Posljednje uređivanje:

dinko1981

Well-known member
BB jebi ga zivimo u svijetu u kojem je iskorjenjeno vlastito razmisljanje, pojedinci koji jos pokusavaju nesta kriticki sagledati su automatizmom proglaseni ravnozemljasima, antivakserima ili su jednostavno cenzurirani
 

mali_BB

Active member
BB jebi ga zivimo u svijetu u kojem je iskorjenjeno vlastito razmisljanje, pojedinci koji jos pokusavaju nesta kriticki sagledati su automatizmom proglaseni ravnozemljasima, antivakserima ili su jednostavno cenzurirani
Neke stvari jednostavno trebaju sazrijeti. Tako je bilo kroz povijest i tako je sada. Ništa se ne mijenja.
122803593_10224044410198923_1825811494200105565_n.jpg
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Da bi imao pandemiju, moraš za početak imati brojke za istu. Velevažno su najavili otvorenje Arene da bi na kraju zjapila prazna 3 mjeseca i u tišini je zatvorili. Naravno uz to su planirali Pleteru ugurati pun k... para u džepove pa su onda taj plan premjestili u potres pogođena područja. Epidemija za koju 80% ljudi ni ne zna da ima tu bolest ili ima 3 dana simptome po meni se zove gripa. Ah da...od 11og mjeseca do današnjeg dana nije zabilježen niti jedan slučaj gripe u HR. Jedino tko se zaista IMO zarazio su oni koji su završili na intenzivnoj. A da zaista vlada španjolska gripa, vjeruj mi, ne bi me nitko morao pendrekom uvjeravati da postoji niti bi ljudi jedva dočekali sjesti u kafiće. Ja bi mjere provodio na bazi preporuka s opservacijama. Za lovu koja je spiskana (navodno oko 30% proračuna za zdravstvo) svakom stanovniku smo mogli kupiti HAZMAT suit (koji zasigurno štiti od virusa za razliku od platnene ili bilo kakve maske) i dati na volju. Tko se boji nek nosi i štiti se. Mladi se ionako trebaju prokužiti i razviti imunitet. Ovako ovo zaista ispada (ustvari je) kao ekonomska i fašistička agenda. Neki ljudi, znate, još imaju instinkt ma što govorili mediji i ne gutaju govna. Na koncu gledao sam preko pola godine potpuno prazan KBC i ljude koji su tražili pomoć i puštalo ih se da vani na minus 10 čekaju. I da, ultra sam našpanan jer imam malo dijete i radije ću dati svoj život nego da ovako živi i da se formira pred mojim očima svijet po "novom normalnom".
Ljudi moji da vi vidite koliko mi u zdravstvu preplaćujemo stvari kroz javnu nabavu Vi bi plakali. Tu su naravno redovi koje treba namiriti da bi neki proizvod bio odabran, onda bude, ali je on naravno naj nepovoljniji. Sad se non stop gura dug u zdravstvu. Ako to krene putem privatizacije (a bojim se da bi moglo) e onda ćete doživjeti hladan tuš. A i ja s vama.
LOL, Češka? :) Izvoze bolesne u Poljsku i Njemačku, jer nemaju resursa više.
 

mali_BB

Active member
LOL, Češka? :) Izvoze bolesne u Poljsku i Njemačku, jer nemaju resursa više.
da, to sam čuo. No to je jedna rečenica. Zašto je to tako je vjerojatno dublje objašnjenje potrebno i sagledavanje cjeline. Što se točno događa i zašto. Mediji su isto tako prenijeli, prije početka proglašenja pandemije, kako u kini ljudi padaju mrtvi na cesti. Danas o Kini nigdje ništa. Tamo nema pandemije, u wuhanu se partija.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
da, to sam čuo. No to je jedna rečenica. Zašto je to tako je vjerojatno dublje objašnjenje potrebno i sagledavanje cjeline. Što se točno događa i zašto. Mediji su isto tako prenijeli, prije početka proglašenja pandemije, kako u kini ljudi padaju mrtvi na cesti. Danas o Kini nigdje ništa. Tamo nema pandemije, u wuhanu se partija.
LOL kina je poznata kao otvorena država u kojoj 100 milijuna članova KP ne drži ostalih milijardu ljudi za onu stvar u informacijskom marku i potpunoj društvenoj kontroli. :D Zvuči potpuno uvjerljivo da je u kini od kovdia umrlo 80.000 ljudi. :D
Zašto je to tako je vjerojatno dublje objašnjenje potrebno i sagledavanje cjeline
Što je potrebno? Da su im resursi intezivne dosegli maksimum zbrinjavanjem ljudi od kovida tako da nastradale u prometnim nesrećama i od srčanog udara čekaju red? :)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh