Alternativni pogledi, teorije zavjere i slično...

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Muž moje radne kolegice je pilot u MUPu i čuvaju granice pa hrpetina prijeđe pa ih ganjaju. Ulaze ko blesavi. Nešto ih vrate a nešto ne. Nebitno. Pojedinci zazivaju sve ovo poput zdeslava, pa se nemojte iznenaditi kad se nađete i vi u govnima. Ja sam više za opciju da se takvi zabarikadiraju, stave 3 maske, 2 odijela i tako hodaju, rade, djeluju, svake godine cijepe ili što god će ga učiniti da se jadan osjeća sigurnijim i s tim nemam problema. Ali imam da me takvi prozivaju (kao i markotička) bioteroristom jer želim normalno raditi i živjeti i isto želim za svoje dijete. Ako trebam crknut nek crknem. Čuvam se koliko mogu i koliko je razumno. Život u strahu nije život. Osim toga gore imaš video (postavio sam u jednom postu) prof. dr. sc, doktora Tešovića infektologa pa pogledaj svrhu cijepljenja. Čak možda i skužiš.
Edit. Postavit ću opet
https://streamable.com/sarz4q
Nema šanse da ulaze... To oni tak kažu... :) Heliće dignu tek kad krenu kroz minsko polje.
Kaj ja zazivam? :D Meni je posel da sam šofer. Najbolje da odbijem kovid putovnicu, dam otkaz, pa buš mi ti familiju hranil. I i Mišak, Pernar, Sladoljev, i svi haarp, kovid, printanje novca, ravna zaemlja i ostali urotaši. :) Ne bum se s tobom više raspravljal...
 

mali_BB

Active member
Obzirom da mi se više ne da natezati, privremeno se odjavljujem sa ove teme. Sva sreća pa nisam slikao auto sa reg. oznakama 😂 😂 😂 . Samo da se zna da zaista nikome ne želim zlo, naprotiv, volio bih da ne prolazimo kroz ovo sve. Upravo na reakcijama popuštanja zbog posla, familije, obaveza, ovo sve i prolazi pa će tako i taj jebeni pass, pa maltretiranje djece i cijepljenje njih i samo nebo je granica. Da stanemo jedni uz druge mogli bi nam pop... U Irskoj su svojedobno htjeli uvesti naplatu vode, Irci su samoinicijativno svi odbijali plaćati vodu koja je javno dobro. To je osjećaj povezanosti koji mi nažalost ne poznajemo. Mi poznajemo osudu, pljuvanje, ismijavanje i ako meni crkne krava, nek susjedu crknu dvije. I ponovno smo se vratili u prethodnom komentaru više manje vrijeđanju i ismijavanju....u nedostatku argumenata. I za kraj, reportaža iz 1. mjeseca 2019. godine.
https://streamable.com/vh27ah
 
Posljednje uređivanje:

markan1000

Well-known member
Evo imam ja jednu teoriju zavjere... taman kad sam htio kliknuti na 9. stranicu ove teme, zablokirao mi se cijeli Chrome i morao sam restartati komp. Netko očito ne želi da znam što ovdje piše...
 

szahtila

Well-known member
Nema šanse da ulaze... To oni tak kažu... :) Heliće dignu tek kad krenu kroz minsko polje.
Kaj ja zazivam? :D Meni je posel da sam šofer. Najbolje da odbijem kovid putovnicu, dam otkaz, pa buš mi ti familiju hranil. I i Mišak, Pernar, Sladoljev, i svi haarp, kovid, printanje novca, ravna zaemlja i ostali urotaši. :) Ne bum se s tobom više raspravljal...
Jedino je istina mali_BB - a prava istina. O drugim "istinama" nema rasprave.
 

dinko1981

Well-known member
"Pravu istinu" vjerovatno nikad neceno saznat i sve ce ostat samo "teorije zavjere". Mozda je i bolje da neznamo kakve sve gadosti nam rade osobe koje imaju viska love i vremena pa dobiju kompleks boga kao nas spasitelj Bill Gates
 

szahtila

Well-known member
"Pravu istinu" vjerovatno nikad neceno saznat i sve ce ostat samo "teorije zavjere". Mozda je i bolje da neznamo kakve sve gadosti nam rade osobe koje imaju viska love i vremena pa dobiju kompleks boga kao nas spasitelj Bill Gates
Tako je i slažem se s tobom.Ali čemu potreba da se nameće svoja istina i sve neistomišljenike smatra budalama?
 

Pavel

Lepi™
Osobe koje imaju "viška love i vremena" sigurno nemaju lovu i vrijeme jer ih je zanimalo šta radi mali_BB na bolničkom odjelu ili dinko u Sisku..Nit ih to zanima nit ste im (kao ni ja na kraju) bitan faktor za uspjeh njihovih kompanija. Ne znam jel to do narcisoidnosti ali stvarno smo im nebitan faktor u životu.

Stvarno ne znam što bi Bill Gates i ekipa sa informacijom da je mali_BB danas za galbec jeo K+ parizer i ementaler.. Za početak se probajte, vi koji vidite istinu, dogovoriti oko cilja..

Isto sam prolazio u kontroli leta kad bi se susreo sa Chemtrail ekipom van posla..Prvo je bilo da nas špricaju radi smanjenja populacije (a populacija rapidno raste), pa je bilo da siju oblake (iako nisu sigurni kakve to veze ima), pa tu kemiju švercaju u kerozinu (jer mlazni motori bez problema mogu gutati razne kemikalije i ****arije bez posljedica)..Probajte staviti neku kemiju u kosilicu za travu pa javite kak je završilo, a ne u mlazni motor.

Znači kad se dogovorite oko cilja pandemije (a reset to nije, kao niti špijunaža jer u 21. stoljeću privatnost ne postoji), onda probajte tu "istinu" prenijeti nama pa možda progledamo.

I za kraj, što se tiče privatnosti.. Internet i mobitel u smeće i pravac šuma. Bez televizora (pogotovo Smart televizora jer sve se vidi), radija i ostalih modernih tehnoloških čuda. Eto, Bezos izgradio poslovno carstvo jer je bio silno opterećen prosječnim navikama 'rvata..
 

Cutac

Prèkaroš
Dobri stari Briggs će sve progutati, u njega je kemiju zanimljivo stavljati. Pogotovo ako je flat head.

Pavel, imam ja jednog kojeg bi obožavao. Za teoriju evolucije rekao da je izmišljotina, da nas 5G uništava, da se kreteni cijepe i da može napraviti da mu dizel motor radi na energiju koja je oko nas. I naravno, vanzemaljci su tu, ali smo previše ograničeni da ih vidimo.

Sad ozbiljno pitanje. Zašto neki ljudi imaju toliku potrebu kontrirati i glumiti anarhiste? Jel to od mladosti, da su imali strogog tatu, jel to zato što su realno nebitni za kolektiv, pa se žele istaknuti? Sad stvarno ne podjebavam, nego me zanimaju mišljenja. Jesu samo narcisoidni, a nesposobni, pa se na taj način žele istaći? ****c kak se to piše, istaknuti?

A najjače su mi mange koje u trgovini nose masku ispod brade. Ajde budi mudonja pa ju skroz skini, sunce ti beskičmeno jebem. Bi ****, a da ga ne skvasi.
 

Pavel

Lepi™
Možda Briggs i hoće, svejedno neću testirati na svome. :D No znam da mlazni motor neće.

Iskreno meni su ovi s vanzemaljcima i simpatični. Ravnozemljaši i chemtrailsi e to je već druga priča.

Ne kužim baš tu opsesiju s time da si ti nekome bitan. Bill da se zabavljao s takvim glupostima ne bi zarađivao milijune po satu.

Prekjučer u Kauflandu u Sisku, manga bez maske. Muž ima, sin ima ali ona neće. Poznata sisačka antivaxerica i teoretičarka zavjera. Možda zbog silnih silikona u ustima joj maska ne ide preko glave..Ne znam kako su je pustili uopće u trgovinu al vidim da nitko ni A ni B..Šta bi ona imala masku. :D
 

Cutac

Prèkaroš
Meni je ok kada netko priča o svemiru i vjerojatnosti života u istome, ali mi ide na ****c kad nas svemirci kontroliraju i guraju nam sonde u šupak.

Koja je to ženska?
 

dinko1981

Well-known member
Osobe koje imaju "viška love i vremena" sigurno nemaju lovu i vrijeme jer ih je zanimalo šta radi mali_BB na bolničkom odjelu ili dinko u Sisku..Nit ih to zanima nit ste im (kao ni ja na kraju) bitan faktor za uspjeh njihovih kompanija. Ne znam jel to do narcisoidnosti ali stvarno smo im nebitan faktor u životu.

Stvarno ne znam što bi Bill Gates i ekipa sa informacijom da je mali_BB danas za galbec jeo K+ parizer i ementaler.. Za početak se probajte, vi koji vidite istinu, dogovoriti oko cilja..
Ne tvrdim ja da Billa i njemu slicne zanimam ja kao pojedinac ili netko treci. Ali samo iznosim svoja razmisljanja (nadam se da nisu pre "alternativna") kako jedna osoba koja je milijarder vec desetljecima i cijelo to vrijeme ima apsolutno sve sto novac moze kupiti, sada odjednom sa programera postaje strucnjak u medicini i svim ostalim poljima kojima ce postati svjetski spasitelj. Mozda grijesim i mozda je covjek stvarno samo cista pozitiva ali mislim da tolika moc koju ima taj pojedinac nemoze zavrsiti nicim dobrim jer povijest nas uci da moc od ljudi stvara cudovista i izvalaci iz njih ono najgore.
 

szahtila

Well-known member
Dobri stari Briggs će sve progutati, u njega je kemiju zanimljivo stavljati.
Neki dan sam popravljao kosilicu sa tim motorom,a nisam imao čisti benzin.Za probu sam natočio mješavinu za pilu 2% i radi bez problema.S druge strane ,ta ista pila nema šanse da radi sa mješavinom 3 ili više %,tj treba je preštelati da bi radila
 

Pavel

Lepi™
Ne tvrdim ja da Billa i njemu slicne zanimam ja kao pojedinac ili netko treci. Ali samo iznosim svoja razmisljanja (nadam se da nisu pre "alternativna") kako jedna osoba koja je milijarder vec desetljecima i cijelo to vrijeme ima apsolutno sve sto novac moze kupiti, sada odjednom sa programera postaje strucnjak u medicini i svim ostalim poljima kojima ce postati svjetski spasitelj. Mozda grijesim i mozda je covjek stvarno samo cista pozitiva ali mislim da tolika moc koju ima taj pojedinac nemoze zavrsiti nicim dobrim jer povijest nas uci da moc od ljudi stvara cudovista i izvalaci iz njih ono najgore.
Mislim da njih stvarno briga. Neki od njih imaju te svoje zaklade kojima financiraju brojne stvari, mislim da je Melinda financirala cjepiva po Africi i suzbijanje određenih bolesti. Neki od njih doista jesu filantropi. Mislim da su ti ljudi svjesni da su bogati i nisu opijeni nekom moći. Bill je bogat već 30-ak godina ako ne i više. Mene je iskreno strah naših opančara, poput recimo ovih Mamićevih sudaca. Ljudi koji preko noći postanu bogati na sumnjive načine se lakše opijaju sa time nego netko tko je nešto stvorio i teškim radom ili vrhunskom idejom okrenuo novce.

Tako da ne bojim se ni Bezosa, Gatesa ni ostale ekipe..Al naših krimosa koji su 90-ih iz opanaka uskočili u cipele, njih me strah.
 

Cutac

Prèkaroš
Vlatka Blazekovic
Koji slepac to jebe sunce ti jebem

Neki dan sam popravljao kosilicu sa tim motorom,a nisam imao čisti benzin.Za probu sam natočio mješavinu za pilu 2% i radi bez problema.S druge strane ,ta ista pila nema šanse da radi sa mješavinom 3 ili više %,tj treba je preštelati da bi radila
Moja po defoltu prva dva mjeseca radi isključivo na 5% mješavinu jer mi ostane od trimera, a valda bude stara pa mi trimer nema snage na nju.
 

szahtila

Well-known member
Koji slepac to jebe sunce ti jebem


Moja po defoltu prva dva mjeseca radi isključivo na 5% mješavinu jer mi ostane od trimera, a valda bude stara pa mi trimer nema snage na nju.
U uputama od Husqvarne piše da treba pripremiti količinu mješavine koju možeš potrošiti u cca mjesec dana. Ni moja pila neće na mješavinu od prošle godine
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh