Alternativni pogledi, teorije zavjere i slično...

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Pavel

Lepi™
Priče idu da ako takvu mješavinu ubaciš u MTD kosilicu da dobiješ Deceptikona koji te onda naprči. Ja ne znam, frend pričo a još je i čudno hodao.

A što se tiče Vlatke Cutac Cutac rekao sam ti da gledaš na vlastitu odgovornost.. Ne znam šta bi rekao.. Nit lijepa nit pametna. :D
 

Milosh

Test
"ŠOKANTNO ⤵

Japanski profesor fiziologije i medicine, prof. Tasuku Honjo danas je izazvao pomutnju u medijima kada je rekao da ovaj koronavirus nije prirodan. Da je prirodno, ne bi tako utjecalo na cijeli svijet. Budući da se temperatura razlikuje od zemlje do zemlje, ovisno o vrsti. Da je prirodno, utjecalo bi samo na zemlje s istom temperaturom kao i Kina. Umjesto toga, širi se u zemlji poput Švicarske, baš kao što se širi u pustinjskim područjima. Da je prirodno, širio bi se na hladnim mjestima, ali umirao bi na vrućim. Proučavao sam životinje i viruse 40 godina. To nije prirodno. Napravljen je i virus je potpuno umjetan. Radio sam u laboratoriju Wuhan u Kini 4 godine. Dobro znam sve osoblje u ovom laboratoriju. Sve sam ih nazvao nakon koronske nesreće. No, svi su im telefoni već mjesecima u kvaru i sada je poznato da su svi ti laboratorijski tehničari mrtvi.

Na temelju svih svojih prethodnih znanja i istraživanja, sa 100% sigurnošću mogu reći da Corona19 nije prirodna. Nije od šišmiša. Amerika ga je stvorila. Ako se ovo što govorim danas pokaže pogrešnim ili čak i nakon moje smrti, vlada može povući moju Nobelovu nagradu. Ali Amerika laže i ta će se istina jednog dana otkriti svima.
Tasuku Honjo - Wikipedia
H
MOLIMO DA OVOJ PORUKU PREDATE NAJVEĆEM broju ljudi jer morate vidjeti što se događa svima nama !!! "


Biće i drugi dio poruke. ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma ova ''vijest'' je na repeatu svakih par mjeseci... malo se promjene imena stručnjaka i ajmo jovo nanovo.
 

pokra89

Well-known member
Miloše, šta se s tobom događa?! Prvo 48 tabova na mobitelu, sad ovo...mislim stvarno....
Ode Miloš u ravnozemljaše 😂
 

Brruno

Well-known member
Kaj je točno problem s covid passom?
Nije problem u pass-u nego u faktografu što briše sve što im ne paše. Bio jednom video o Bajdenu kako dira djecu, gledam i gadi mi se svijet,a faktograf izbrise video i napise kako Bajden nije pedofil. Nije ne, feminist je jbt led. Dolazi vrijeme koje će upogoniti pass kao olakšanje za putovanje putnika. Ništa spektakularno, pisat će na njoj jesi li cijepljen,jesi li prebolio ili jesi li napravio test. Prevelika fama oko toga. Nama na moru ustvari olakšava dolazak turista.

Ove teorije se ne stvaraju bez veze kao što je puno mitova bazirano na istinitim pričama. Treba svaku informaciju preispitati. Zašto vanzelmaljci ne bi postojali? Jbt uzmi današnju blagajnu iz Lidla ili Konzuma i vrati je u 1980-tu godinu ,ljudi bi te gledatli kao da si vanzemaljac i heretik. " Kakva je to vražja mašina,bip bip,lcd ekran,plaćanje nekakvom karticom,ubijte,zapalite ga" a ono obična blagajna jbt. Budite otvoreni za sve mogućnosti. Kad kažeš da je nešto nemoguće, odmah se poklopi ušima i pregledaj povijest unatrag 100godina i postavi se u običnog građanina 1929. Ispadaš isti kao on,a imaš vražju mašinu u rukama svaki dan s kojom čak i dijelove za Citroen naručuješ :D

I za kraj, reportaža iz 1. mjeseca 2019. godine.
https://streamable.com/vh27ah
Ja sam bio jedan od tih oboljelih. Nikad u životu se nisam lošije osjećao. Počelo je za badnjak, ajmoreći završilo negdje krajem 1. mjeseca. Čak sam bio i okus i miris izgubio,možda zbog začepljenosti cijele glave :D . Kašalj nije nestao još 30 dana i međuvremenu sam napravio sve moguće nalaze što postoje koji bi mogle otkriti nekakva teža oboljenja, Ništa,nada. Na kraju s umi rekli vjerojatno gripa ali nema smisla se testirat.
 
Posljednje uređivanje:

dinko1981

Well-known member
I ja se slazem da je problem u faktografu i slicnima pa cak i pojedincima koji stopiraju bilo kakvo razmisljanje koje nije u skladu sa mainstream prihvacenim "cinjenicama". Trenutno ne sjeku glave kao za vrijeme crkvene inkvizicije ali u najbiljem slucaju dobivas epitet ravnozemljas a u najgorem te pokopaju na strucnom polju ako si nekakav znanstvenik do te mjere da te nece vise nigdje zaposlit ni da peces burgere. I u cemu je sad razlika od bilo kakvog jednoumnog sistema u povijesti?
 

Cutac

Prèkaroš
Ma sve smo prošli, najbolja je pametna lampa za koju mu ne kažem da je pametna, pa ju gasim i ubijedim da ga bill gates prati. Krunica koja svijetli u mraku, leteći tanjur, faradejev kavez za ruter...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh