Alternativni pogledi, teorije zavjere i slično...

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Svašta je greh, pa ljudi opet to čine. Greh izlazi iz usta, jel tako? Ne bih vakcinisanje poredio sa nekim grehom, naročito ne sa smrtnim. Mogu se složiti da nas već jako dugo trpaju sa raznim informacijama, no, sto se mene tice, ko zeli, neka se vakcinise, njihova stvar.
 

szahtila

Well-known member
OK, definitivno više ne budem otvarao ovu temu.
Zašto ovi antivakseri imaju potrebu nametati svoje mišljenje drugima? Zašto je samo njihova istina prava istina? Ja se namjeravam cijepiti na jesen kad očekujem da će se broj zaraženih povećavati, moram li zato sve oko sebe nagovarati da se cijepe baš tada?
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Zašto ovi antivakseri imaju potrebu nametati svoje mišljenje drugima? Zašto je samo njihova istina prava istina? Ja se namjeravam cijepiti na jesen kad očekujem da će se broj zaraženih povećavati, moram li zato sve oko sebe nagovarati da se cijepe baš tada?
treba se cijepiti već sada. Virus ima faze, čas dole, čas gore i nema nikakve veze to ni s mjerama ni s lockdownom. Sad opet raste, a sve zatvoreno i dolazi proljeće... Treba veorvati zdravom razumu, a ne Stožeru. Sam je porblem kaj nema cjepiva. Pfizer i Moderna su prema do sad raspoloživim najbolje, a nema ih. Oni Sputnik čitam danas idu nabavljati. Lopine.
 

charllie

Active member
Vidim da je tema zamrla,nije valjda da ste se svi cijepili dragi moji forumasi. 😂
Salu na stranu,nego sta sada kazu experti,koji meni ne vjeruju(ni Pernaru)da se lova stampa brez pokrica,guverner Vujcic vam to takodjer potvrdjuje.
Nadam se da ce barem nekoji progledati i prihvatiti plandemiju i veliki reset koji je planiran,opametite se ljudi vec jednom.:coffee:
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
da se lova stampa brez pokrica
Kako? :) Pa, HRK je vezana u EUR, a ECB prati inflaciju i prema potrebi dodaje ili povlači eure. ;)

Nadam se da ce barem nekoji progledati i prihvatiti plandemiju i veliki reset koji je planiran,opametite se ljudi vec jednom.
Charlie, kovid je u tu priču o eknomskoj transformaciji uletio posve slučajno. Priča je postojala i prije.

https://www.sciencealert.com/long-before-the-pandemic-the-un-was-urging-us-to-transform-our-economic-system
Važno je prepoznati tko se za to zalaže. Ljudi koji promoviraju ekologiju, zeleno, "održivi razvoj" (WTF?) i slične lijevo-ekstremističke ideologije. Samo za razliku od promotora uvriježenih političkih usmjerenja, ovi su fanatična sekta. Prvo će ti prodati fotografiju nekog XY njemačkog ministra koji na posao ide biciklom, pa će manje inteligentni sofistički zaključiti kako su nijemci tu gdje jesu, jer ministar ide na posao biciklom. :) Tad slijedi, zabrana prometa u centru grada, pa zabrana dizelaša, pa zabrana benzinaca, pa sutra kad budu el.auti samo, onda zabrana prometa svima osim biciklima, preksutra će ti ugasiti struju u devet navečer, jer "idućih 20 godina je ključno" da se smanji globalno zatopljenje... Jedan od zagovornika tog reseta je, prema anketama, i favorit za gradonačelnika ZG-a na predstojećim lokalnim izborima. To je tako kad većina misli da je "ekologija" nastojanje da se smeće ne baca po podu.

Što se kovida tiče, cijepiti se treba. Ja ću pričekati i, ako budem mogao birati, cijepiti se s Johnson & Johnsonovim cjepivom. ;)
 

mali_BB

Active member
Važno je prepoznati tko se za to zalaže. Ljudi koji promoviraju ekologiju, zeleno, "održivi razvoj" (WTF?) i slične lijevo-ekstremističke ideologije. Samo za razliku od promotora uvriježenih političkih usmjerenja, ovi su fanatična sekta. Prvo će ti prodati fotografiju nekog XY njemačkog ministra koji na posao ide biciklom, pa će manje inteligentni sofistički zaključiti kako su nijemci tu gdje jesu, jer ministar ide na posao biciklom. :) Tad slijedi, zabrana prometa u centru grada, pa zabrana dizelaša, pa zabrana benzinaca, pa sutra kad budu el.auti samo, onda zabrana prometa svima osim biciklima, preksutra će ti ugasiti struju u devet navečer, jer "idućih 20 godina je ključno" da se smanji globalno zatopljenje... Jedan od zagovornika tog reseta je, prema anketama, i favorit za gradonačelnika ZG-a na predstojećim lokalnim izborima. To je tako kad većina misli da je "ekologija" nastojanje da se smeće ne baca po podu.
Upravo se na to svodi "The Great Reset". Dok naravno ekipa koja promovira veliki reset će živjeti nesmetano sa svojih nekoliko aviona po glavi, helikoptera, flote auta. "Zeleno" i taksacija CO2 će se odnostiti samo na nas idiote. Već sad postavljaju nenormalne standarde emisije za aute. Uskoro ćemo se voziti na jednom cilindru. Sustav 5g mreže im je izuzetno bitan da bi što veći monitoring napravili s jedne strane i "pametni gradovi" s druge strane da bi se motrila količina CO2 ponaosob uz naravno druge stvari. Na tragu toga je i Božinović neki dan nešto rekao u smislu da ćemo morati svake 2 godine u lockdown zbog "globalnog zatopljenja". Odavno ovo nema veze sa brigom za zdravlje (ako je ikad i imalo), dok dobar dio ljudi to shvati bit će ili prekasno ili sami sebi neće priznati. To je ono što sad većina proživljava. I dalje se uvjerava da će ovo proći....i to nakon godinu dana. Ne znam koliko će biti godina potrebno da neki shvate da su prevareni. U njemačkoj ljude kažnjavaju jer sjede u parku na klupicama. Sve to ide laganim korakom tako da bi nas koji ovakve stvari iznosimo vrlo lako mogli proglasiti svakavim imenima i epitetima dok elita koja to promovira to ne skriva, samo to upakira lijepo da bi Vi mislili da se oni o nama i našoj okolini brinu. Tipično kuhanje žabe u loncu.
Samo neke sličice teroija urote
Samo neke sličice teroija urote
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Upravo se na to svodi "The Great Reset".
I dalje promoviraš teorije zavjere. :) Tekst uopće nisi pročitao nego samo moj post površno.

Evo ti citat:

"The UN background document does not cover what transitioned economies would look like, but it does suggest they "must enable politics to acknowledge transformational social goals and the material boundaries of economic activity".

And that economies should primarily be a tool to "enable a good life" rather than as excuse to dogmatically pursue profits."

Ti sugeriraš priču o bogaćenju elita, a UN kroz taj great reset, želi zapravo zeleni star-trek komunizam. :)
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Meni je epidemiologinja rekla da je ovih 132 baš puno. Taj sa 1100 je besmrtan :D

Miloše, nadam se da će sve dobro proći, sretno! Ako što treba, javi.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Ono što govorim i pišem gotovo godinu dana. Tako imamo suficit mrtvih koji se u medijima prikazuje kao posljedica korone zapravo je sekundarna posljedica. Pravi broj smrti uzrokovanih isključivo korona virusom nećemo nikad znati. Tj možda za 100 godina kad se bude povijest učila kolike smo budale bili.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zrtve-pandemije-nisu-samo-oboljeli-i-umrli-od-covida/2257160.aspx
Kaži ovome da su ga isto zaje*ali i da nije ima koronu. :)

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zarazeni-se-u-zagrebu-40-dana-borio-za-zivot-ispricao-je-svoju-pricu/2259242.aspx
 

mali_BB

Active member
U kojem dijelu bilo kojeg od mojih postova si pročitao da sam napisao da netko nema bolest?! Ili sam negirao postojanje?! Ne znam ni kako bi opisao pojavu gdje se konstantno ljude trpa u koš. A to ljudi rade jer su ih mediji naučili (ne)razmišljati. Ako nisi s nama onda si to to i to. Nebitno je uopće što je netko napisao. Preporučio bih pogledati neki podcast sa Kresimir Mišak. Vrlo jednostavno čovjek objasni kako stvari funkcioniraju i između ostalog kako mediji i PR oblikuju što neke strukture žele da mislite. Tako dobar dio ljudi misli da će izborima nešto promijeniti.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh