Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ja sam ovaj detektor uzeo prije 3godine, bezuspješno probao nać glavni dolazni kabal od struje, ovo svira na svaki k...c, skroz je zbunjujuć nakon boshevog... mjeri duljine ok, al opet mu ne vjerujem. Poslužio mi je za igru laserom s djecom i ostavio sam ga nazad u kutiju i zaboravio nanj..
Nači struja 0 bodova od mene!
E da može nać profil od gipsa, a realno, to se može i golim okom za našim meštrima i onda +625...
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Ja sam ovaj detektor uzeo prije 3godine, bezuspješno probao nać glavni dolazni kabal od struje, ovo svira na svaki k...c, skroz je zbunjujuć nakon boshevog... mjeri duljine ok, al opet mu ne vjerujem. Poslužio mi je za igru laserom s djecom i ostavio sam ga nazad u kutiju i zaboravio nanj..
Nači struja 0 bodova od mene!
E da može nać profil od gipsa, a realno, to se može i golim okom za našim meštrima i onda +625...
Imam neki vulgaris. Samo detektor. Isto Parkside. Nije isto staviš li ga u modus za žicu ili metal. Ako je u modusu za žicu, mora biti strujni krug zatvoren. Svetlo upaljeno, trošilo uključeno na utičnicu. Meni je ovaj sad kaj je u ponudi više atraktivan za merenje kvadrature i dužine. Nekaj bum renoviral, pa će mi doć ok.
 
Posljednje uređivanje:

mengela

Well-known member
Donator foruma
Vjerujem da je za kućnu upotrebu sasvim ok, ja imam bosh profi, samo struja, pa mi ovaj skroz konfuzan, a lasersko mjerenje i tak metrom provjeravam, milimetarski i suha olovka su zakon 😊
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Malo proučio...
Nači Gedore RED je jeftina linija orginalnih Gedora... proizvodnja naravno kod kosookih. Da nemam ništa od alata, možda bi se i nagovorio... neloša je opcija za bazični set.
Makar opet možda malo skupo pošto su oni dvocolni noname kineski setovi 200-300kn.

A pošto imam dve kutije tih osnovnih kineza... na ovo neću ići. Što mi ekstra fali, izgubim ili strgam, kupujem pojedinačno od nekog boljeg brenda, za sad najčešće Unior.

Evo jedna krata usporedba dvije linije Gedora
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
A vidi ovo!
Istog takvog kineza sam zel negde u Dubravi u ZG.
Za 169 kuna. Račun, jamstvo... :) Tak da mi je ovo too much.

Ovaj Parksideov udarni odvijač ima od svih budget alata najbolje recenzije. Čak bolje nego onaj iz Kaufa.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
podupirači su zanimljivi
Ja ne te podupirače stavljam samo motor. Auto na njih, pa uć ispod, ne bi. Mada san mi je ćaća na njega diga teretni Merc Vito. Zavuka se ispod i eno ga, još je živ. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Uff, ti sa čegrtaljkom su opasni. Ne bih ispod toga ležao.
A opet, niti jednim podupiračima ne vjerujem. Vjerujem samo grabi, a stupnu dizalicu prihvaćam jer znam da ako padne da 100% umirem, nema šanse da me obogalji. Ružno zvuči, ali jbg...
 

sir.Oliver

Well-known member
ako imaš one uzdužne šine , koje su malo izdignute ( leže samo na tri mesta na krovu ) , i ako ti je izmedju njih cca 100 - 120 cm onda da .
 
Na vrh