Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Cutac

Prèkaroš
Ja to radim sam jer samo onda znam da ce sve biti podmazano i namazano kako treba.
Sjednem kraj auta, prekrizim noge i udri, mogu tako danima.

Jedino sto cesto zatreba(za druge poslove) da budem ispod auta, ali ispod auta ne idem. Uglavnom radim ono sto zelim i sto mi nije tesko. Recimo kocnice da moram mijenjati u 12. mjesecu bih odvezao u servis da ne kisnem i ne smrzavam se.

Zanimljivo da ja sebi doma radim kocnice, ovjes, gornju stranu motora, a "jednostavnu" izmjenu ulja ne, jer mi lezanje ispod auta i patnja ne vrijede tih 50 kuna.

A i nije isto dizati razlicite aute. Citroen je jedan od najgorih po pitanju točaka za dizalicu.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Produbi to i ugradi rasvjetu! Ak se ne možeš ispravit u njemu, onda ga jebi, hodaš poguren ko u biti J. Malkovich, nema tu majstorijanja :cool:
 

sir.Oliver

Well-known member
pozz prisutnima .

zna li tko dimenzije štifti kojima se blokiraju remenice na bregastim , kada se menja zupšasti kaiš ? glupo mi da dajem 70€ za komplet , koji ima sve potrebno i za benzinske i za dizel motore .... a od svega toga ja trebam samo one dvije štifte ..... nerentabilna investicija , pošto više ne radim profesionalno . radim samo vlastita vozila . zaboravih reći da trebam za motor 1.6 16v VTI (NFP EC5 )
 

sir.Oliver

Well-known member
ovo nije moj motor . ovo je onaj od BMW ...... meni treba za EC5 .... poslednja 1.6 - ica koja se ugradjivala u elysée . ovako izgleda razvod .... evo i na YT ... kako to izgleda u stvarnosti .... ili
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
Ivane , svaka ti čast . skidam šešir .... ubih se tražeći ... nudili mi sve i svašta ... uglavnom fiksatore za lanac ... kao to je to , kao na 100% imam lanac ..... ali ja znam da imam kaiš . vidi se to i po plastičnom kućištu ... ( da je lanac , ne bi ga bilo )
još jednom , veeeeliko hvala . pomogao si mi mnogo .....
 
Na vrh