Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

zdeslav1967

šofer
Donator foruma

Cutac

Prèkaroš
Ja imam Kerhera od cca. 1000-1200 kuna i već 5-6-7 godina bez greške sve pere.
Nekad zna zavrtjeti u suho, čudno se zavrti turbina, kao da pofali vode, ali ko ga jebe, radi tak već godinama.
 

sir.Oliver

Well-known member
Ja imam Kerhera od cca. 1000-1200 kuna i već 5-6-7 godina bez greške sve pere.
Nekad zna zavrtjeti u suho, čudno se zavrti turbina, kao da pofali vode, ali ko ga jebe, radi tak već godinama.
turbina ? kod kerchera ? aj leba ti , pokaži mi tu turbinu . par godina sam radio servis ( i dan danas odradim poneki ) ... ali turbinu nigdje ne nadjoh .
Post je automatski spojen:

konačno nadjoh .....
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
kercher , prije no što uključiš , treba otvoriti dovod vode i stisnuti okidač na pištolju da procuri voda ( 3 - 5 min to traje ) ... i tek kada poteče voda bez prekida ( što znači da više nema zraka ni u crevima niti u samoj mašini , tek onda uključuješ mašinu i počinješ sa pranjem .
Post je automatski spojen:

Haha. Ja sam je platil 1122 s PDV. Al to je možda "popust" koji dobiš nakon kaj prejdeš prek 16 e-mailova da uopće dođeš do ponude. :D

E, točno taj simptom, kao da nema vode i onda jedan dan trajno ge-crk.
zdeslave ... imaš kercher ili neki " no name " ? ako je kercher , daj mi točnu tipsku oznaku , pogledat ću ti cijene delova . popravak odradiš i sam ... netreba nikakav speci alat .... a i jako je jednostavno
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
kercher , prije no što uključiš , treba otvoriti dovod vode i stisnuti okidač na pištolju da procuri voda ( 3 - 5 min to traje ) ... i tek kada poteče voda bez
Stalno je bil spojen prek na vodovod prek armirane gumene cjevi. Tak da to sa zrakom nije imalo veze. Pereš, pereš par minuta i onda padne talk, razvrtavanje "turbine" ili čega već i onda opet normalan tlak.

ako je kercher , daj mi točnu tipsku oznaku , pogledat ću ti cijene delova
Karcher K4, a sad bi trebal pol garaže izvuć van za doć do njega za točnu oznaku modela. Hvala. Ne bi ga popravljal. Tu su me tražili prek 100 e za popravak, pa sam odustal. Dodam još tolko, pa dobim novi. :)

Ovaj za 400 kuna bude sasivm dobar za isprat zemlju iz tlakavaca i auto osvježit u zimskom periodu kad pocrni od zemlje i blata na cesti. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Meni se na peći ventilator čuje već valjda 5 godina kako zuji ležaj, ali niš se ne mijenja :D
Tako da, da, treba sreće :D
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
mjenjati kočnice na tlu nikom ne bi preporučio, puno je to tjelesnog. radije nekom dati 500 kn

ili ja to starim....
Hrpu puta sam ih sam menjal, a jednom prilikom sam to delal sam u radioni na dizalici. Delat istu stvar jenput klečeći, a drugi put uspravno su dve različite stvari po težini. Sam, nije da to delam sam radi neke uštede, neg jer se čovek oseća dobro kad nešto sam dela i dobro napravi.

Al dizalica je zakon. :D
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh