Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ovu sam ja uzeo, duplo skuplja, ali deset puta jača... ako stvarno moraš nešto rušiti ;)
1607685489466.jpeg
 

sir.Oliver

Well-known member
nije .... te su dobre ..... imam dvije i niti jednom mi se nije desilo da mi barem malo popusti . drži ko kamen . teoretski je moguće da je auto tog nesretnika " skliznuo " sa dizalice , jer nije bio pravilno postavljen .....
 

Memphis

Active member
Frend je mijenjao gume/kotače sa onom originalnom kaj dobiš sa C4. I kad je stavljao prednji kotač zubčanici na dizalicii su preskočili auto je pao sa dizalice. Sva sreća kaj je već zašarafio kotač sa 2-3 šarafa. Pomotalo mu malo prag a dizalica završila u smeću.
 

Cutac

Prèkaroš
Danas ova udarna za 333 kune, 800W imala vatreno krstenje. Razbijanje dimnjaka.
Nije nesto jaka, 800W, ali ok razbija. Nakon nekih 25 minuta nemilog koristenja se poprilicno ugrijala (bila je vruca na dodir), mast je curila iz glave, ali ide, drzi se.

A ona aku busilica/odvijac, buraz s njom zavrce vijke, ja sa Makita udarnom. Ja rijesim dva i pol vijka dok on rijesi jednog, nebo i zemlja.

A zelena Bosch udarna je zacudjujuce slicna po osjecaju onoj 333kn Parkside.

Ali Makita je tri koplja ispred svega ostaloga. Danas koristio DeWalt, Black and Decker, zeleni Bosch i Parkside i svi su igracke kraj nje.


A ostalo je jos toga za razbijati, vidjet cemo hoce li Parkside 333 prezivjeti.
Ne znam oce forum napravit dodatni post.
Izlizao se prihvat sipke za granicu dubine, rucka za držanje spadne, osim ako se jako stegne, a onda se ne da otegnuti vise na 333.
Ali ovako radi.

A na Parkside aku je otisla baterija, sad gledam sto da uzmem. Makitu ili Milwaukee cu uzeti. Gdje su alati najjeftiniji?
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Ne znam oće sad napokon napravit novi post, jebem ti algoritam...



A na Parkside aku je otisla baterija, sad gledam sto da uzmem. Makitu ili Milwaukee cu uzeti. Gdje su alati najjeftiniji?
Jel ima tko preporuku aku bušilice/odvijača, do nekih 1200-1400 kuna. Da nije prevelika jer će se koristiti oko auta dosta, a da ima snage, da služi nečemu. Znači nek je marka, DeWalt, Makita i Milwaukee dolaze u obzir.
:)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja samo znam da za po autu nebi uzimao ove sa velikom baterijom, nekad tih par cm igra veliku razliku kod pristupa

Isto tako preporučam odvojene uređaje, bušilicu i odvijač
 

Milosh

Test
Što se tiče baterija, sve jače su 18+ V i baterije su veće. Manje baterije su 12V i snage su manje. Zavisi šta treba i šta je dovoljno.

Jedna prednost tih 12V baterija je što su unutra samo tri Li-On 18650 ćelije i lako ih je i jednostavno zamijeniti kad im se smanji kapacitet. Ove velike imaju u sebi puno više ćelija i skuplje ih je reparirati.

Isto tako preporučam odvojene uređaje, bušilicu i odvijač
To je uvijek pametno, i često se prodaju tako u kompletu.
 
Posljednje uređivanje:

Milosh

Test
Ova dvojica sa K13 tvrde da je Einhell sad jako dobar i da su skroz redefinisali tržišnu strategiju i da žele da budu prvi u hobi svijetu..

Btw, imam osjećaj da je Makita uvijek skuplja (a samo ponekad bolja) od plavog Bosch-a.

Ja bih uvijek uzeo ta dva Einhell-a nego jednu Makitu. Mislim da su dovoljno dobri a ipak dva odvojena alata od kojih svaki ima svoju specijalnost su vrlo vjerovatno bolji od jednog univerzalnog.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh