Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Cutac

Prèkaroš
Da ga nije bilo, bi panda bez pragova ostala haha
Ali nema sanse da se prevrne, probao sam i ne ide nikud. Jedino fali jos taj jedan kat visine.
Taman za zamjenu ulja, selene stabilizatora, spone stabilizatora...
I da lako skinem šuspleh prije dizanja na dizalicu da imam gdje staviti podupirace pod most.

Sad nekad ide ulje na pandi, seleni stabilizatora na citroenima, spona stabilizatora na c4, kocnice na vts...
Jos moram ovu travu izbetonirati, ali ne znam sto mi treba za to i koliko treba iskopati. Ona mi otezava sto ne mogu staviti podupirace pod sredinu auta.
Jel mogu staviti OSB plocu na travu i podupirace na nju?
 

Cale81

Active member
Ne trebas dublje od 15 cm iskopati, onda malo provozaj auto po tome da se zbije i u tu rupu izlijes beton, te onda ubacis unutra neki komad mreze u donju zonu betona i takav komad mreze u gornju zonu betona (pazi ako je puno rijedak beton da ova gornja ne potone i legne na onu dojnju 😉) . I stavi oznaku za mace i pase "ne gazi" 😂😂
 

Cale81

Active member
Ako nije hitno polovinom veljace sam u petrinji pa mogu navratiti da odradimo tu"radnu akciju". 😉. Do tada bih trebao i C4GP da bude spreman
U njega stanu lopate i cizme 😂😂
 

Cutac

Prèkaroš
Hvala na ponudi!
Nije hitno, ne znam kad ću to, možda čak ne budem dok ne otopli malo. Dosta mi je betona nakon svih dimnjaka koje sam sazidao u zadnja tri tjedna :ROFLMAO:
 

Cale81

Active member
Hvala na ponudi!
Nije hitno, ne znam kad ću to, možda čak ne budem dok ne otopli malo. Dosta mi je betona nakon svih dimnjaka koje sam sazidao u zadnja tri tjedna :ROFLMAO:
Vjerujem da je tako, mi vatrogasci smo udarna sila za sve 🤜🤛💪
Mozes ispod podupiraca staviti komad (cca 25x40 puntizele) dok ne betoniras
 

Cutac

Prèkaroš
Ma nisam ja vatrogasac, nego sam pomagao susjedima i prijateljima.
Ali vatrogasci su se ovaj mjesec naradili za dva života, svaka im/vam čast!!

Mozes ispod podupiraca staviti komad (cca 25x40 puntizele) dok ne betoniras
Budem isprobao razne taktike :D
 

Cale81

Active member
Ma nisam ja vatrogasac, nego sam pomagao susjedima i prijateljima.
Ali vatrogasci su se ovaj mjesec naradili za dva života, svaka im/vam čast!!


Budem isprobao razne taktike :D
Ono si pisao da ti je brat vatrogasac!? Malo sam pobucao 👩‍🚒
 
Na vrh