Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa mislim, fora ideja, isprobao bi... ali ispod za svaki slučaj još par kubika drva :D
 

Cutac

Prèkaroš
Moj Einhell udarni je oslabio pa razmišljam o ovom Lidlovom. Jel valja?

A ne znam koliko dobar može biti moment ključ za 150 kuna.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Moj Einhell udarni je oslabio pa razmišljam o ovom Lidlovom. Jel valja?
Ak misliš na aku udarni, drži se einhellice, jača je. Ta aku udarna iz Lidla niš ne valja. Čak ti jedva steže i opruge amortizera.

Ono kaj vredi novaca ti je ovo:

udarna.png

Redizajnirani model od 550W i 500Nm.
 

Cutac

Prèkaroš
Jedino što mi je Einhell oslabio, jedva odvrne vijke kotača.

A uzet ću one plastične nastavke, već sam sve felge pogulio.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Jedino što mi je Einhell oslabio, jedva odvrne vijke kotača.
Tak ti je i aku udarni. Otkucava, otkucava, a nemre ih odvrnuti. Ovaj električni svake lipe vredi. Velke zapečene šrafe na kotačima kombajna mi je odvrnul kaj ni z polugom nije išlo kaj od šale.
To pa su ti četkice otišle na Einhellu. U ovom električnom iz lidla dobiš i rezervne četkice u koferu za prvu silu.

A uzet ću one plastične nastavke, već sam sve felge pogulio.
Je, must have za alu felge i udarni odvijač. To sam davno uzel nakon kaj je ivan222 ivan222 preporučil u ovoj temi. ;)
 

Pavel

Lepi™
Počastio se Karcher K5 Premium kompletom pa planiram čim vrijeme dopusti uredit aute.. S njim je došao i Karcherov šampon za automobile, kažu da je dobar pa ću ga probat. Zanima me par stvari:

1. Koje sredstvo za felge koristite?
2. Koji premaz koristite (vosak) za poliranje ili šampon s voskom, nebitno.. Ne znam se baš izražavati po tom pitanju. Nije mi toliko bitan sjaj koliko zaštita od prljanja.
3. Jel netko koristio onaj set od INA-e za čišćenje? Razmišljao sam uzeti od njih onaj vrag za otapanje od buba i ostalih beštija prije samog pranja.

I finalno:



Na 8:56, jel zna netko gdje bi se mogli nabaviti ovakvi ručnici za sušenje? Cutac Cutac u Sisku ili okolici? :) Fora mi izgledaju
 

Cutac

Prèkaroš
Koje sredstvo za felge koristite?
Krpe i četke.

Koji premaz koristite (vosak) za poliranje ili šampon s voskom, nebitno.. Ne znam se baš izražavati po tom pitanju. Nije mi toliko bitan sjaj koliko zaštita od prljanja.
Bome se ne znaš izražavati :D
Koristim Fusso Dark, potrebno je očistiti auto glinom prije nanošenja, ma koliko "nov" bio.

nabaviti ovakvi ručnici za sušenje? @
Cutac
Ja uzimam u auto partesu, ali ima u šparu, čine se mekani i dobri, njih koristim za interijer.
 

Pavel

Lepi™
Interijer ne znam čime bi.. Na C5 sam koristio nekakav Cockpit nešto u spreju, bože to je bilo strašno. Probat ću nešto što nije agresivno za uredit.

Da, nemam pojma o izražavanju :D Nisam se nikad bavio time, oprao bi ga na nekoj ovak praoni i izgledao bi gore nego prije pranja. Pa rekoh idem si sad dat malo truda.

Krpe i četke.
Ništa od kemije? :D

Baš ću malo prorovati po linkovima i trgovinama..Pa da vidimo na što će ličit..Valjda neću ništa usrat il lak sredit xD
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Za felge se više ne trudim ništa tražiti... definitivno najbolji proizvod mi je Sonax Beast, malo skuplji ali se isplati. I ne uništava pluća ko jeftileni.

A ako nešto ne ide sa njim, onda preostaje jedino solna kiselina :)
 

Cutac

Prèkaroš
Interijer ne znam čime bi..
Meguiar's Natural Shine. Savršeno.

Nemoj ga slučajno četakama prati, onda ti ovo ništa više nema smisla jer ćeš ga izgrebati da ti treba poliranje.

Ništa od kemije?
Nop, i ovak su mi felge u ****u, ispjeskario ih je pijesak sa ceste. Ne vidi se, ali ima pattern po kojemu dijelovi nisu savršeno glatki.

Mogu ti doć nekad pokazat šta ja imam i kak koristim.
 
Na vrh