Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

Pavel

Lepi™
Za taj Meguiar sam čuo da je odličan. Nemam nikakve četke, dobio sam uz Karchera nekakav nastavak za pranje automobila (rotirajuća četka)..Piše da je za automobil i da je sve oke, ali ja osobno ne bi baš mrdao time po autu. Bude pjena, pranje, krpa i laganini..

Felge na Škodi su oke, C5 kao da je rat prošao..Ne znam.. Planiram doplatiti pištolj za pjeskaranje za K5 pa probat možda nekad ih očistiti..
 

Cutac

Prèkaroš
Neee, nikakve četke. Voda sa šamponom i mikrofibra sa onim dredovima za pranje. Onda voda za ispiranje toga, auto se ispere i onda brise vlaznom mikrofibrom sa gustim nitima koja se ispire redovno u trecoj kanti.
Napisat cu ti kad dodjem za komp ne da mi se na mobu tamburat.
Pjeskarenjem ces postic da trebas lakirat felge, aj slikaj. Tj ak os mogu ih doc vidit.
I meguiars gold class gel za kozu uzmi. Ugl budem ti linkao sve sa kompa, danas ili sutra ne znam kad cu doma.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Sutra ujutro navijte budilice u pola 8, nabrusite noževe i zaputite se do lokalne Demolition Derby Arene za vrijeme akcija - LIDL!
https://www.lidl.hr/hr/p/za-majstore-koji-znaju/aku-busilica-odvijac/p53913
Sam da velim, ne vredi to para. Ak nekome treba odvijač, ima solidnih po 300 kn, ak nekom treba bušilica ovo nije alat. Pisal sam već u temi. Razloha se glava ili osovina i ode u ekscentar. Kod šarafljenja to nije problem, al kod preciznog bušenja je. Lupam, primjer radi, ak bušiš rupu za tiplu svrdlom od 8 mm, on je razhobla rupu na cca 11.
 

Danko

Member
imate li kakvu preporuku za održavanje interijera u c5 x7 sa exclusive opremom, mislim prvenstveno na ona sjedala kombinacija tkanina/skaj....taj skaj mi je na nekim mjestima "zgužvan" i ima prljavštine u porama a ne znam čime bih to izvukao i malo "popeglao"?
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ja za svoja sonax preparate za kožu i štof, neznam sad točno kak se zovu, al ima negdje u mojoj temi od c5
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
U Lidlu od danas za 79,99. Vredi para ili ima kaj jeftinijie i učinkovitije? :)



I za lak

 
Posljednje uređivanje:

zdraja

Active member
U Lidlu od danas za 79,99. Vredi para ili ima kaj jeftinijie i učinkovitije? :)



I za lak

Isprobano za lak i manje ogrebotine (ogrebotina se osjetila pod noktom, nije bas bila duboka al se osjetila)

Ugodno me iznenadilo.
Isti takav Sonax (identican i po bojama i po svemu) puno skuplji, dakle ovaj vrijedi tih novaca.
 

Scorpyo

Active member
1. Koje sredstvo za felge koristite?
Do zadnje izmjene guma autošampon i četke i spužve i svaštanešto. Trajanje pranja preko 30 minuta.

Od zadnje izmjene guma miniwash i vodu pa onda autošampon i četke i spužve i svaštanešto. Trajanje pranja oko 10 minuta.
 
Na vrh