Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

sir.Oliver

Well-known member
ljudi pomagajte . može li se negdje naći nareznice i ureznike M5 x 0,5 , M4 x 0.5 za neku razumnu cijenu . po 10 - 15€ komad sam našao . tražim nešto pristupačnije . hvala

( ili ako tko ima nastavke za subitor sa navojem M5 x 0.5 )
 

Cutac

Prèkaroš
Bosch GSR 18-50. Druga brzina, kvačilo na 15, 247 šarafa(4.5x60, samorezni) u neprobušeni limeni krov i štafle.
3.0 Ah baterija je izdurala oko 200 šarafa i tada je radila ali sam vidio da je na jednoj od tri crtice, pa sam ju zamijenio. Onda je 2.0 Ah potrošila jednu crticu na preostalih 50ak.
Na suncu, na krovu, pržila se 6 sati.

Zadovoljan!

20V parkside(mislim da je 2 Ah) je izdržao oko 60 vijaka i svih 60 je bio znatno sporiji.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Jel zna neko šta je s onom carinom sad šta uvode za ebay sitnice iz kine? To je od 1.7.? Kako će to obračunavat? Šta će za svaku glupost me tražit da im šaljem koliko košta ili će bubnit neki paušal PDV-a i carine po vlastitom nahođenju?
To su baš kliješta za skidanje filtera goriva. :)
Svašta ode čovik može naučit. :)
 

Cutac

Prèkaroš
Kupio sam endoskopsku kameru u Lidlu. 300 kuna.
Kvaliteta slike je super, ekran ima uske kutove gledanja i bužir za kablove kamere je dosta krut. To je dvosjekli mač, može ga se precizno gurnuti negdje duboko, ali ne može ga se gurati u neku cijev savinutu.

Nije neš posebna, ali je dobra, dobro će doći sigurno. Puno bolje od slikanja mobitelom napamet.
 

Franz

Well-known member
Ja imam usb verziju za mobitel, radi ok, ali nisam je nikako koristio a da mi je baš trebala, samo onako isprobao par puta.
Takvu i ja imam. Kupio je na Aliju za nekih 50-ak kuna. 5 metara. Korisito je jednom kad mi se sifon začepio o čemu sam tu nešto tažio savjete. :) Najveći problem kod tih kamera je loš fokus i slaba makro opcija, a i fish-eye leća bi bila plus.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma


U kamionu imam 220V utičnicu od 2000W. Mogu uključiti od aparata za kavu, rešoa, preko usisivača, do TV-a. :) Koja bi primjena vama bila imat to u autu, ali od samo 300W? :) Umalo sam to stavil na popis, i onda vidim 300W, maaaah. :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Apsolutno mi ništa ne pada napamet, a da nije uvjetovano dužim boravkom u autu.
Ja ću sačuvati lovu :)
Al generalno bi se dalo TVe, PS, laptop, osvjetljenje razno… ima dosta toga do 300w. Samo treba auto radit jer bi Citraci pojeli mozak sa Economy modom
 
Na vrh