Alati, auto kozmetika, dijelovi - popusti i akcije..

sir.Oliver

Well-known member
Prijatelji, je kupil netko akumulatorsku? Vredi kaj?

ima je drugar . dobra stvar kada treba odrezat stari auspuh , vijak ...... inače , i sa 4Ah baterijom nije za duži rad .... ( na primjer rezat colovsku cijev ) . bolja je ona crna . je da je skuplja ( 80€ bez baterije )... ali reže i cevi ....
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
ima je drugar . dobra stvar kada treba odrezat stari auspuh , vijak ...... inače , i sa 4Ah baterijom nije za duži rad .... ( na primjer rezat colovsku cijev ) . bolja je ona crna . je da je skuplja ( 80€ bez baterije )... ali reže i cevi ....
Za pobrusit željeznu ogradu, skinuti hrđu i tak? Za to bi je zel da ne moram produžni razvlačiti
 

sir.Oliver

Well-known member
to da ... malo obrusiti hrdju ili odseći koji vijak može ... drugar je koristi uglavnom za sečenje auspuha , prilikom zamene
to da ... malo obrusiti hrdju ili odseći koji vijak može ... drugar je koristi uglavnom za sečenje auspuha , prilikom zamene
eto , pogledaj test brusilica Milwokie , deWalt i Parkside ...... Porovnání aku flex! Milwaukee M18 CAG125X vs. DeWALT DCG405 vs. Parkside PWSA 20-Li C3 - YouTube
to da ... malo obrusiti hrdju ili odseći koji vijak može ... drugar je koristi uglavnom za sečenje auspuha , prilikom zamene

eto , pogledaj test brusilica Milwokie , deWalt i Parkside ...... Porovnání aku flex! Milwaukee M18 CAG125X vs. DeWALT DCG405 vs. Parkside PWSA 20-Li C3 - YouTube
ili test obe Parkside i Makite ....Test 3 aku Flex - Makita vs. Parkside Performance vs. Parkside - YouTube
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Oće stiskat, ali meni se ne da tako. Citroen navodi da se vakuum pumpa ne smije koristiti, nego da se mora na starinski način 20 puta.
Javim ako kupim.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Koliko plaćate "Felgen beast" od Sonaxa i gdje? Ova je 94 kn. Malo mi se preveć čini, al da je močna, u odnosu na onaj šrot po trgovačkim centrima od 20-30 kn, je.

 

bono

Active member
Koliko plaćate "Felgen beast" od Sonaxa i gdje? Ova je 94 kn. Malo mi se preveć čini, al da je močna, u odnosu na onaj šrot po trgovačkim centrima od 20-30 kn, je.

baš naručio u srijedu 1L - 79kn na snjiženju.
komentiraju da konačno nešto dobro od sonaxa za felge. šaljem link ako hočeš da ne stavljam im reklamu ovdje. ili..
 

Scorpyo

Active member
Koliko ti to vremenski treba po flegi?
Evo da ja odgovorim...

Do proljetos oko 10-15 minuta. Probao raznorazna sredstva za čišćenje felgi. Od niti jednog nije bilo nikakve koristi...

Proljetos prvi puta probao sa miniwashem oprati felge. Sada mi po felgi treba oko 5 minuta. Prvo dobro isperem ferode i ostala govna sa miniwashem, onda laganini operem felge sa autošamponom i isperem.
 
Na vrh