Zg auto show

Cutac

Prèkaroš
:cenzura::cenzura::cenzura:em ti grob, ovo ima!


Pa sutra sa maramicama idem!

Zagrepcani, Avenue Mall ili gataza Bundek preko puta velesajma?
Nuje bitna cijena, koja ima veca parkirna mjesta?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
U kineskom paviljonu su obično old-timeri, pretpostavljam da je i sada isto... osobno ih nisam stigao obići :(
 

Cutac

Prèkaroš
Nisam nigdje žabe našao, valjda su ih odvezli.

Nego, što sam zaključio.
Mazda 3 - pretamna
Mazda 6 - izvrsna
Peugeot 508 - meni, uz Lexus, najbolji. Fantastičan položaj za volanom, dizajn, kontrole, super je. Moram se naručiti za probnu vožnju
Peugeot 308 - također super
Citroen C3 Aircross - jako fora, sviđa mi se
Kaktus - bezveze, kao da je star 8 godina. Ima fora sjedala, ali zastarjelu ergonomiju i loše materijale.
Focus RS - pilotsko mjesto

Ostatak je bio ni sim ni tam.
 

Cutac

Prèkaroš
Za nekoga od 175 i ispod 80 kila, super. Volan mi je fantastičan, stvarno mi je super sve iznutra.
Jedino se desno koljeno malo prerano nasloni na središnji tunel, ali ok je.
Ono što me iznenadilo je da jako malo auta ima naslon za ruku podesiv po dužini i općenito dovoljno dug.
A Fiat p*ckup neki košta 280 tisuća i ima plastični naslon za ruku :cool:

E da, gle ovo :cool:
 

goranpo

Member
508 izgleda odlično ali za mene(185cm/85kg) je poprilično stisnut, koliko sam oduševljen izgledom toliko me malo razočaralo što nema baš mjesta. Meni naj jači Lamborghini Aventador, malo i zato što su naša stakla na njemu :cool: i AMG.
 

diegos

Well-known member
.
Mazda 3 - pretamna

Peugeot 508 - meni, uz Lexus, najbolji. Fantastičan položaj za volanom, dizajn, kontrole, super je. Moram se naručiti za probnu vožnju
.
Kako mislis pretamna? :D
Al ok, mazdu znam, vozio sam zadnji model u Revolution opremi, zakon :)

Lexus - po meni imaju najbolji interijer, prepredobri... Nakon sta sam prvi put sjedio u novim IS/GS, bemveji i audiji s onim tabletima su bili koma.

508 me jako zanima, iako otpada odmah u startu zbog one fore s volanom i kazaljkama, ne sviđa mi se taj stil :)

U svakom slucaju, bit cemo pametniji u nedjelju nakon posjeta sajmu :D
 

Cutac

Prèkaroš
Meni je dosta auta pretamno na zadnjem sjedalu.
Moram se predbilježiti sada za test vožnju Mazde 3, Peugeota 308 i 508 ako ide i C4 kaktusa.

Kako mislis pretamna?
Ne znam :D
Ne znam jesam uopće to htio napisati. Mislim svidjela mi se, ne znam stvarno...
iako otpada odmah u startu zbog one fore s volanom i kazaljkama, ne sviđa mi se taj stil
Ja sam mislio da će biti bezveze, ali čudo jedno. Mali volan dolje kod nogu taman nekako je pozicioniran, baš mi je super.
 

diegos

Well-known member
Meni je dosta auta pretamno na zadnjem sjedalu.

Moram se predbilježiti sada za test vožnju Mazde 3, Peugeota 308 i 508 ako ide i C4 kaktusa.
Aha, to... Meni su na mazdi zadnja stakla jako tamna i da, na zadnjem sjedalu je tamno. Al koga briga, ne vozim se iza i super izgleda :D

Tako sam i ja vozio u razmaku 7 dana i mazdu 3 i 308 :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ja ne znam kako je u mojem c4, ali danas svi imaju taman strop, sve tamno male prozore, nije baš nešto lijepo iza.
Makar kad sam ih vidio, plan je da na oba stavim crnu alkantaru na krov i obloge A nosača :whistling:
 
Na vrh