Zg auto show

goranpo

Member
Slažem se, zadnji je bio bolji, više izlagača ali zadovoljan sam viđenim. Parkiralište je problem, na Kajzericu su nas slali i tamo je bio krkljanac, od gužve, auti zasrani, pred nama frajer sa Insignijom na okretanju momački zapne za Hyundai i20 jer je bilo jako malo mjesta a vjerujem da je ogrebanih bilo još dosta. Sve u svemu nadam se da će do godine biti opet auto show.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Pa parking vam je bil ogroman malo preko pola popunjen iza velesajma na onom šodru do hipodroma.. parkink veličine 2 olimpijska stadiona :D:D
 

goranpo

Member
A je ga, nismo po velesajmu kao kod kuće da znamo gdje je koji parking, došli smo do ulaza i zaštitari su nas poslali na Kajzericu, tamo smo i parkirali, nismo jedini jer je parkiralište bilo puno kao čep kad smo išli nazad.
 

Doomsday

U prolazu...
Za Fiata me baš zanima malo više o tim autima jer ih već neko vrijeme i ne pratim previše
Fiat izbacio novi Tipo, vidio uživo sedan, Chevy od naprid, Volvo od nazad... :D

Kakav će se pokazat nemam pojma, ali povoljan za tek izašlo novo vozilo, 1.3 dizel sa tonu opreme 110 t kn... :cool:
 

markan1000

Well-known member
zanima me i Tipo, i Fiat 500L. Ne toliko da ću hodočastiti do salona, ali da su na sajmu malo detaljnije bi ih škicnuo.
 

Doomsday

U prolazu...
Novi Tipo nisam još vozio, i ne znam kakav će se pokazat, niti kolika će mu biti cijena za recimo godinu dana, kad više ne bude novi... :D

500L sam vozio, isto 1.3 dizel sa dosta opreme, i ako tražiš auto sa maaasu mista i naprid i nazad, ali sa prosječnim prtljažnikom, ovo je ludilo od auta, a nije ni preskup...

Malo retro dizajn, ajde, ali nije mi ni toliko ružan... Dok recimo ovaj novi 500XL, kao nekakav crossover, skup ko suvo zlato, a unutra po meni manje mista, niti mi je išta puno lipši, skuplje i gume i felge, ma sve skuplje, a samo za moć pokazat kako voziš 'crossover'... Pih... :D
 

charllie

Active member
V nedelju nastupam z svojom ekipom,veseli međimurci ,bude nas 5-6 i bumo se motali koli šanka.Bili bi i koli hostesi ali jeebiga nesmeš petati, seposot oni sekuritiji, v Jugi je bilo bolje ga ni bilo toga sranja.
Pa vas stoga spituvljem,di je točno Avtošovÿ(adresa)bum vužgal navigatora pa najdemo,vi šteri ste posjetili di je dobra cuga(gemišti) i dobri klobasi ili pajcek
z ražnja.
I skreno vam povem,me ne jeebeju novi avti, preveć ga gombi i prekidači vnjima,dok skužim koji je zakaj već druge zabim,idemo da se družimo,dobra klopa, cuga jedino neznamo koji bu hormak vozil doma.Tko nas razotkrije med tem svetom ima pijaču,valjda bumo došli z dve srebrene petice(jedna karavan)no ni sigurno jer vu familiji Xantija,tri petice i piksač.
Dej bog da se znekim od vas zidemo. :angel:
 

Franz

Well-known member
Parking se plaća na Velesajmu? Mislim na onu šljunčanu ledinu prema Hipodromu. Ili da tražim mjesto negdje po Sigetu? :)
 

Randy5

Active member
Ne plaća se, ali spremi se na gužvu na prilazu parkiralištima. Gradi se zgrada pa su smanjili parkirališni prostor odn. šljunčana ledina je smanjena na dva odvojena parkirališta. Inače, ima za svakog ponešto, pa sam se ja jučer zabavljao razgledavanjem oldtimera parkiranih sa sjeverne strane paviljona i željezničkih maketa.
 

deda

New member
Bil u petak.Ja nisam videl niš zanimljivog osim tu i tam ljepih,ali bogme i ružnih hostesa.Sve farba i silikoni.
 

markan1000

Well-known member
bilo se u petak, po cijeni nedostupne aute sam samo škicnuo izvani, u one koji su mi zanimljivi u skorijoj budućnosti sam sjeo.
plusevi: nova astra, c4 picasso i cactus (dobro, to znam i od ranije), A3 (baš mi i nije dostupan ali me zanimao), ford c max, seat leon
nit smrdi nit miriše: suzuki vitara, 308
razočaranja: novi Megane, i30 redizajn, auris

posebne "pohvale" idu Mercedesu i BMW-u, jer bar u petak kad sam ja bio uspjeli su postići da budu jedan od manje posjećenih prostora, na način da su apsolutno svi auti bili zaključani. pa razumijem da ne želiš da ti svatko šlata aute od milijun kuna, ali da barem a i c klasa, ili serije 1 i 3 nisu mogle biti otključane, stvarno ne kužim.
s druge strane od premium marki pohvale za audi, koje je svatko mogao šlatati do mile volje, ako je to htio :D
tome i služi auto show, da osim toga što pokazuješ proizvod ljudima koji će ga kupiti u kratkom roku, stvaraš statusni simbol od marke koju predstavljaš, makar i klincu od 16 godina. ja točno znam kad sam se prvi put zapalio za c4, na jednom od mini sajmova u areni, bio je izložen u exclusive opremi, i već sam onda znao da je to to. i nekih godinu dvije kasnije sam ga i kupio...
 

Franz

Well-known member
Ne plača ti se na toj ledini šljunčanoj..
Samo ti bude auto prst pod prašinom..
Ne plaća se, ali spremi se na gužvu na prilazu parkiralištima. Gradi se zgrada pa su smanjili parkirališni prostor odn. šljunčana ledina je smanjena na dva odvojena parkirališta.
Sa zakašnjenem, hvala vam na odgovorima. Parking je doista besplatan, a stoji i velika tabla o tome. :)

 
Na vrh