Zg auto show

Marko

Well-known member
Komentiram članak 24vure - piše da ne žele stvarati gubitke pa otkazuju sajam. Ponekad se da budeš uspješan treba malo trgnuti za tu plaću koju dobivaš, da ne velim koliko truda je potrebno kad si organizator sajmova i kad imaš ooooogromni sajmeni kompleks... Najlakše je staviti postotak i čekati ko se javi ko ne - meni dobro...
 

markan1000

Well-known member
naravno da se ide. lijepi događaj za metropolu gdje je uvijek ok otići i malo pariti oči, ne samo na autima naravno :angel:
 

deda

New member
Jedino kaj se ima za videti su ljepe mlade hostese,auti su ionak svi isti i imaš ih na cesti kolko hočeš.
 

Cutac

Prèkaroš
Glupe obaveze, taman sam u ovom periodu zauzet, a rado bih išao :(

Lako za aute, ali toliku hrpu hostesi propustiti :hm:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam šta se svi napale na te hostese... Ja osim automobila na tim sajmovima ništa ne vidim :D
I ja ću se obavezno zaleti, ne propušta se ovo.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ja sam u Èetvrtak, ako bude sve po planu.. poslijepodne..
Ako budeš u to vrijeme, javi pa da napravimo koju fotku :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bojim se da ću tek za vikend stić kad su najveće gužve... A ionako se nebiš s čime imao slikat, idem s drugim autom gore, za nazad moram strpat par Ikeinih kartona u gepek :D

Nego... pitaj Citroen da izložiš auto, mislim da bi bio interesantan s xenonima i felgurinama ekipi. Još hostesu pokraj njega za pohotnike i veselje :D
 

charllie

Active member
Ivek nej ga jeebat on more svojega sam na jakusevcu kazati,mortik se dokoturam z ekipom citroenasi z medjimurja v nedelju.:angel:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam baš obraćao pažnju na hostese, nisam ni očekivao puno po ovim slikama gore heheh ...ali naravno, kod Citroena je bila najlipša. Mala slatka frćkava mulatkinja, nemožete fulat :wub:

Dogovorio sam kupnju valjda 7 automobila, skupio dvije vrećice prospekata i gluposti... Sve u svemu ja zadovoljan, s obzirom da se Autoshow tek oživio, ali ni blizu zlatnih godina. Za parking se trebalo malo izborit, nije strašno.
Manjak Honde, FCA grupacije, LR i Jaguara se da progutat... ali mi fali onaj mali katalog :D
 
Na vrh