Zg auto show

Runner

Member
Ja isto sutra idem, trebao u četvrtak kao da izbjegnem eventualnu gužvu, ali jedino moguće je sutra...
Živo me zanima taj 508... Prosle godine kad sam kupovao auto, opcija je bio 308 i bilo me strah tog volana, odnosno te pozicije za volanom... Otisao, probao i ostao iznenađen, pozitivno...
 

markan1000

Well-known member
S obzirom na trenutne potrebe, meni su prvi favoriti na sajmu C4 Picasso i Ford C-Max. Inače, kritika Citroenu što su doveli samo Grand Picasso,a ne i obični. Što je s DS-om? Digli ruke od toga u Hrvatskoj?
Cactus i Aircross, sve korektno i fora, ali meni ipak za broj premaleno, tako da ne mogu dati realan sud. Berlingo, koliko se moglo vidjeti, palac gore! Ugodno me iznutra od konkurecije iznenadio Caddy.
Mazda 3 - iznutra dizajnom dosadniji auto dugo nisam vidio.
Vitara - legla mi je više nego prvi put kad sam sjeo u nju.
I nova Astra mi je super iznutra, jednostavno, pregledno, veliki napredak u odnosu na raniji model.
Prvi put sjedio u 308. I zaključio zašto je volan onako malen. Zato što meni od 196 cm s maksimalno spuštenim sjedalom noga jedva stane između centralnog grebena i volana. Ali jedva. I da je volan malo veći stvarno mi ne bi stala noga. Iskreno, katastrofa.
Novi Renaulti - majko mila užasa, prvenstveno mislim na Megane s onom centralnom televizijom jeftinog izgleda.
 

diegos

Well-known member
Bome dobro izgleda 508 uživo, lijepo su ga složili, atraktivno.
Najnovija mazda 6 odlična, šteta što za nas sirotinju neće biti verzije 2.5T.
Za megane i 308 znam od prije da su mi koma unutra pa ih nisam ni gledao, ali astra izgleda dosta dobro. Za razliku od A3 koji isto ima neku praznu unutrašnjost.
Golf 7 bezveze i skup, 200.000+ kn za 1.6 tdi 115 ks i prosječnom opremom?? Octavija ga šije i po dizajnu i po cijeni, bila je tamo ona lijepa zelena 1.5 tsi.
Micra je dobra, GTR i impreza odlični.
Berlingo fora izgleda, još da ga vidimo na cesti...

Opći dojam - laganini pušiona. Brdo auta zaključano. Kod bmw-a se moglo sjest u neki sirotinjski 318d, i možda u neku seriju 1, ne znam, zaobišao sam ih. Samo sam se divio V12 7-ici, to bih volio čuti. Mečke isto zaključane uglavnom, kao i neki bolji audi. Lexus ne moram ni spominjat, itd. Pa nisam došao da gledam kroz prozor...

Definitivno sljedeće godine u ljubljanu, tamo se moglo sjesti u Merc GT AMG, E, S, sve lexuse itd... :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Nekontam, sto su dovezli ta auta pa ih pokljucali... jazavci... mi smrtnici nesmijemo uc
Kladim se da u Zenevi, Parizu i ostalim gradovima mozes sjesti u auto koje hoces...
Da nije bio Kreso iz HSS pa pokljucali :D
 

markan1000

Well-known member
To sam već pisao ovdje i nakon prošlog auto showa, stvarno ne kužim tu foru za mercedese i bmw-e, praktički sve zaključano.
doduše ja sam se uspio ušuljati u 5-icu GT - krasan osjećaj moram priznati.
zato pohvale idu Audiju - kod njih su se svi auti mogli šlatati koliko te volja :D
e da, moram spomenuti i novi Volvo XC40, najtiše zatvaranje vrata koje sam ikad čuo, u nevjerici smo ko kreteni žena i ja naizmjence otvarali i zatvarali vrata :grin:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Što je kasniji dan sajma, to je više zaključanih automobila... neki se rezerviraju, a neke trgovci zaključaju zbog prevelikog ''prometa''.
Treći dan sajma su bili još uvijek svi otključani osim najtežih egzotika poput Contijevog Ferkana i sl.
 
Na vrh