Video nadzor - što i kako?

Franz

Well-known member
Vratio Xiaomi vanjske kamere. Nažalost živo smeće… deseti dan senzori više manje stali raditi. Nisu pomogli reseti, updatei niti reinstalacije…
Podrška ne postoji.
Izgleda da se neke stvari ne mijenjaju. 😉 Prije četiri godine sam kupio njihovu yi home. Prvo nisam znao da postoji Kina only i worldwide model. Naravno, ja sam kupio ovaj prvi. Nisam je ni spojio, a Kineskinja progovara, This device does not work outside China. Nakon dva dana potrage sam uspio naći custom ROM I flashirati je. Push dojave su radile točno dva tjedna. Nakon toga su trajno prestale. Ništa nije pomoglo, pa ni kupnja njihovog clouda. Uredno i danas snima svaki pokret, snimila je i ona dva potresa i kako se stan raspada, ali dojave nema.
 

Memphis

Active member
Vratio Xiaomi vanjske kamere. Nažalost živo smeće… deseti dan senzori više manje stali raditi. Nisu pomogli reseti, updatei niti reinstalacije…
Podrška ne postoji.
Ja uzeo od TPlinka (Tapo brand) jednu za probu i za sad je super. Model je indoor C210 (300 kn) a namjeravam još uzet vanjsku C310. Podrška je ok, odmah je stigao novi firmware, app je zgodna, sve radi na app može biti spojeno do 32 kamere. Kamera ima senzore pokreta, NV, zvučnik i mikrofon za obostranu komunikaciju, slika i rezolucija odlična za tu lovu. Pa eto ako tražiš nešto slično pogledaj tak nešto.
Zaboravio sam napisat da je izašao jači model C320WS koji ima bolju rezu (2K), bolji NV i podržava veću SD karticu. Isto imaš opciju pretplate na njihov cloud pa da ti se sadržaj snima na cloud.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh