Veliki bijeli, XTR 115ks, 2012

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Cutac

Prèkaroš
Takav je moj WTB TXC bio prije nego sam ga ispilio :D
Nisam ga mogao spustiti jer je bio predug i udarao je u navoj za saraf u rami :D
 

hrc

Member
zimski setup stavljen, uh što su glasne ove GY UltraGrip 8, mora se uho naviknut... ideš vulkanizeru, pa uz svoje ljetne pokupiš ženine, a ima mjesta i za susjedove i njegovu ženu :D



 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Pozdrav!AKO ti je mikrofon za BT pokraj unutrašnjih svjetala na krovu kao kod mene,.....jednostavno se otvori!Može se gore rukama sa police mislim pogurati "kvačice",ili samo noktima ili nekom plastikom povučeš na fronti police,na dijelu iznad svjetala kod zaobljenog dijela plastiku dolje!
 

hrc

Member
Pozdrav!AKO ti je mikrofon za BT pokraj unutrašnjih svjetala na krovu kao kod mene,.....jednostavno se otvori!Može se gore rukama sa police mislim pogurati "kvačice",ili samo noktima ili nekom plastikom povučeš na fronti police,na dijelu iznad svjetala kod zaobljenog dijela plastiku dolje!
došao sam do mikrofona, mislim da bi dobio nešto zanemarivo da ga izvučem prema van, a ne znam dali može ići ona novija vrsta sa 2 mikrofona, gdje ustvari koristi drugi mikrofon za redukciju buke i šuma.

tj. dali uopće ugrađeni BT uređaj to podržava. znam da je Parrot, ali se nisam stigao igrati. to je definitivno najveća mana na autu, preko 100 kmh BT je polu upotrebljiv...
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Ja koristim RD45,isti je izgledom kao RD4,ali ima usb i bluetoth!Globalno se dobro čuje!Kažu da me čuju drugačije...ali dobro!Samo sam morao sa dodatnih đekova koje sam imao za vjerovatno taj Parot,odvojiti žicu za mikrofon...i spojiti na radio!
 

liberty

Well-known member
hrc jel imaš za berlingo 2 daljinska skakavca kljujča ili si kao i ja za multispace dobio 1 daljinski skakavac i 1 običan klasični ključ

hvala ti na odgovoru
 

hrc

Member
Radio od Citroena!Klasični!Ukucaj u tražilicu npr RD4.....
taj i ja imam, samo se u ovom trenutku ne mogu sjetiti dali mi je USB na njemu ili ispod :)

hrc jel imaš za berlingo 2 daljinska skakavca kljujča ili si kao i ja za multispace dobio 1 daljinski skakavac i 1 običan klasični ključ

hvala ti na odgovoru
isto kao i ti. nedavno kupio zamjenski (kučište + blank ključ), jer mi se ova maska (prednji dio), raspala...
 

hrc

Member
nakon 6 godina, thnx 2 Ax Boy, zimski "naked" setup dobio nove ukrase... žena je zadovoljna, nije joj bilo jasno kako to prije nisam stavio i da sam se okolo sramotio sa tako ružnim kotačima koji narušava izgled obiteljskog kombičastog vozila tih 6 mj. u godini :)

 

Ax boy

Well-known member
Oooo vidiš vidiš,žena ipak sve zna, možemo se mi zavaravati ponekad ali oko za detalje je kod nas muških ograničeno bome. Nema na čemu, sad je auto vidim kao bombon, picikato. Najgore je kad se fura auto bez ratkapa, onak ajmeee meniiiiii ijuuu makar ponekad i to je skupa investicija kupiti ih ali ipak. Pozdrav kolega, berlinga :) :)
 

hrc

Member
meni je auto u kombinaciji crn/bel na čeličnjačama izgledal baš fancy & neugledno, murija niti da te pogleda :grin: sad mi je čak i previše uštogljen, ali moram priznati da je oku ugodnije...

GY UG 8 neka još odrade ovu sezonu, to će im biti sedma po redu (cca. 30-35t km imaju), uglavnom nisam previše zadovoljan sa njima (bučne su). Sljedeće će biti Conti Winter contact ili Dunlop Winter Spor(t).
 

markan1000

Well-known member
GY UG 8 neka još odrade ovu sezonu, to će im biti sedma po redu (cca. 30-35t km imaju), uglavnom nisam previše zadovoljan sa njima (bučne su)
mislim da ti je ovo uzročno-posljedična veza... ja imam UG9, i naravno da mi se čine puno tiše nego prijašnje Wintersport, kad sam zaboravio kakve su bile Wintersport kad su bile nove...
 

hrc

Member
starost gume definitivno utječe, svaku sezonu su sve tvrđe. ali kako imaju malo km, ne da mi ih se mjenjat. problem je kod Berlinga slabija zvučna izolacija, pa se sve jače čuje.

vjerojatna ova moja guma na nekoj bolje izoliranoj limuzini ne bi bila tako bučna...
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh