Ugradnja Plina - gdje i kako? Preporuke i savjeti

Ugradjen mi je plinski uredjaj AC -STAG 4 plus reduktor TOMASETO , brizgaljke VALTEK 3oma. Pre nek i dan nabavio sam interfejs za ovaj uredjaj ,pa me zanima kad izvršim SAMOKALIBRACIJU šta dalje treba uraditi ?
 

mirkan

New member
dobar dan.imam xsaru picasso 2003godiste.motor 1,6 sa pređenih 177000km.mjesecno pređem cca1300km.interesira me dal netko ima iskustva sa ugradnjom plina u slican auto i gdje se najvise isplati.bio sam u cepelinu kod zagreba ali citam na forumima da i nisu bas najpouzdaniji.ako netko ima savjet,unaprijed se zahvaljujem
 

Rexi

New member
ima tko kakav savjet za plin ugraditi.
marka i di ugraditi.
ZG / dalmacija

znam da ima u metkoviću onaj jedan dobar ali to mi daleko.
I jos nesto, dali ako ugradim plin moram odmah na atest i sve te upisnine u prometnu ili se mogu svercat do sljedeceg tehnickog?
postoji kakav rok?
 

toma

Active member
Pozdrav,

frend vozi c5 2006 3.0 V6 pa me zamolio da pitam koji plin da ugradi? Tu sam pročitao da se spominje BRC kao najbolji za citrače pa ako netko ima nešto da preporuči objasni i slično neka napiše :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ja sam od par frendova iz Istre cuo da u Potpićanu(da, tak se zove) ima neki maher koji to super radi.
Jedan je ugradio u Skodilaka u VG tamo di je Bertol bio, kaze nema problema. Mos uc kroz rupu na podu u auto, al on do Zg potrosi ko ja dok zaverglam :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Boyski u Potpićanu... isto znam par ljudi iz prve ruke koji su tamo bili, svima sve štima za sad. Ali konkretan odgovor neznam, nazovi par servisa pa vidi kako tko diše
 

toma

Active member
Hvala budem mu rekao pa neka vidi :) ne znam jel upoće dobro stavljat u taj 3.0 plin. Èuo sam kao da nije plin za taj auto itd..moje mišljenje je da je samo da ne treba šrktariti oko ugradnje plina..ak je 15 000 onda je 15 000. Radit će cca 40 - 50 000 km
 
Na vrh