Trendovi u autoindustriji

Cutac

Prèkaroš
Šta je ovo BMW u Albaniji? Ovi su nešto fulali kod istraživanja.

Koliko život u Estoniji mora biti očajan, ne da voze, nego da većinom pretražuju Škodu.

A Pakistanci žive život. Odu van, pohebu kozu, kamenuju ženu i onda doma traže slike Lamborghinija! :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta je ovo BMW u Albaniji? Ovi su nešto fulali kod istraživanja.
Zašto misliš?
Cijela zemlja je puna starih X5ica i 3ki... a i ovi ''naši'' ih vole.

Koliko život u Estoniji mora biti očajan, ne da voze, nego da većinom pretražuju Škodu.
Èak ni čehima nije favorit :D

A Pakistanci žive život. Odu van, pohebu kozu, kamenuju ženu i onda doma traže slike Lamborghinija!
Iznenadio bi se kako dobro njihova viša klasa živi... a s obzirom da cca 80% zemlje nema pristup internetu, guglaju se Lamboi :D
Strašno velike razlike su kod njih... mi smo male bebe. Prošle godine sam baš neku njihovu ekipu upoznao... šteta jedino što im žene nisu baš nešto lijepe :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko ja znam, Mercedes je tamo "auto", svi ostali auti "nisu Mercedes".
Mislim da im je to generacijska stvar... stari su na Mečkama, a nove buntovne generacije na Bembarama :D
Avantgarda je valjda u Audiju :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
I ovo je irelevantna karta, dokle god ne podijele prodaju na službena i privatna vozila.
Suzuki, Renolčeki i Dacie su kraljevi privatne prodaje kod nas...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Zašto ne? Dosta su kvalitetni, cijena ok i široki izbor unutar nekog tipičnog HR buđeta. Tko drugi daje na izbor tri suva do 150tkn? Ili tri gradska auta do nekih 100-110tkn?

O tako nečemu možemo samo maštati kod Citroena. 101 verziju platforme iz 90ih ne računam, a pogon 4x4 je teška znanstvena fantastika. Suzuki ima i neke mild hibride po normalnim cijenama, a veliki PSA nema.

I jako mi je drago što imaju muda izbaciti pravog terenca na tržište u 21. st. Biti će jedan jedini po normalnoj cijeni, mislim da ispod 300-400tkn nema ništa što bi mu konkuriralo na terenu. U teškom sam iskušenju s Jimniyem.

Skidam ima kapu, najiskrenije. Line-up današnjeg Citroena je sramota s obzirom na resurse koje imaju naspram Suzukija.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh