Trendovi u autoindustriji

Dalibor

Dado Tornado
malo zanimljivosti dok se čeka iduća epizoda game of thrones

možda alfa neće još dugo, a za porsche sam iznenađen.
hondu izgleda drži esade i tržišta izvan europe, kao i nissan.
dok se volvo polako podiže


 
  • Sviđa mi se
Reactions: DS9

Dalibor

Dado Tornado
ta britanska istraživanja cesto se oslanjaju na prolascima na tehnickom pregledu. bas da su mjerilo pozdanosti ćelave gume.... ali peugeot je poradio na brandu pa nista nije nemoguce. vece iznenađenje su neki u donjem dijelu tablice
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Glupost po meni, pošto su Citro i Pug mehanički isti auti. To je samo ispitivanje novih automobila koliko shvaćam?
Ni to nisam razumio... tablice pouzdanosti za aute mlađe od bar pet godina...
 

Dalibor

Dado Tornado
nekoliko zanimljivih kretanja na tržištu

kod nas je nešto narasla prodaja novih vozila, vjerojatno kao tijekom svakog ljeta, a u sloveniji pala. raste prodaja i peže i citroena.

nije mi jasno što citroen kao budget proizvođač radi pogrešno kada ima slabiju prodaju od njemačkog premium trojca, čak i od škode kod koje znam samo za octaviu i fabiu



 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èudno mi je to sve, nije neočekivano, ali mi je čudno. VW je drastično smanjio kvalitetu proizvoda i šparaju gdje stignu, tako da je ovo logični sljed, no vjerujem da su tu prsti njihovog velikog vođe ili neke od njegovih ''sto familija''...
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Eto, nije mogla ni epidemija Korone proći bez da se uvažni Doktor javi za riječ. Pa, kaže:

Prometni stručnjak, Željko Marušić smatra da je ovo tek početak velike krize automobilske industrije.

“Mnogima će biti ili je već ugrožena osnovna egzistencija i neće ni pomišljati na kupnju novog vozila, štoviše ni na kupnju polovnog. Prodaja se još dugo neće vratiti na staro stanje”, tvrdi.
Najveći pad pak, mogle bi imati tvrtke koje prodaju vozila tzv. srednje klase jer će ljudi, pritisnuti teškom svakodnevicom, shvatiti da mogu živjeti i bez auta.


Koga zanima koliko je Suzijka prodano, a koliko Golfova, ;) link je ispod.

https://www.zagreb.info/autotech/prodaja-automobila-pala-za-50-posto-ljudi-ce-shvatiti-da-mogu-i-bez-auta/259199/
 
Na vrh