Sto smo delali danas

visaluteju

Well-known member
Kod mene ventil ok evo danas pritisak isti, praticu dalje, ako bude izduvavala ide farbanje i smirglanje...

Djurok ovo tvojr izgleda bolno 😢
 

djurok48

Member
ma da a i pogodilo me tek 3 mjeseca ga imam nisam ja kriv kriv drugi vozač čekam ponedeljak pa idem u Croatia osiguranje (osg.od krivca) pa ću vidjet oće li priznati nova vrata il…….
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A moglo bi se i tako reći, da ju nisam koristio, nebi vjerovatno ni krepala :)

Mislim da joj je ovo sedma godina, prošle godine je prvi put ostala bez slike, ali je bilo riješeno sa novim ledicama.
Nadao sam se da je opet ista stvar (kad crkne jedna traka, gase se sve), pa da ću iskombinirati ispravne stare trake sa novima. Ali izgleda da je napajanje ovaj put, konektor od ledica ne pokazuje znakove života. Dalje od toga nemam znanja za testiranja i popravke, tako da je otpisana.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Fora ;)
Možda bi čak uspio oživiti televiziju sa odvojenim osvjetljenjem, jer sve radi osim toga. Samo nemam djelova, al evo, neću je baciti za sada :)
 

visaluteju

Well-known member

upload images

Nakon dobra 3 mjeseca stigao mi iz kine bluetooth za radio koji sam spojio umjesto auxa, ujedno prespojio fino napajanje za parking kameru i monitoric kad sam vec kopao jer mi do sada bilo preko usb punjaca. Ujedno mi se i svidja i ne svidja sto se u c4 pola plastika vadi na "ićšupaj i potegni" bez vijaka. Bluetooth se fino cuje
 

charllie

Active member
Evo drustvo sin mi poslo friske slike iz goric(vinograda),melem za moju dusu posto nisam vec bio 2 mjeseca tamo,ova Korona nam sve poremetila,nemogu jos uvijek iz AT,valjda drugi tj. i odma festa u vinogradu.
Na slikam moja Hotela samo kaj nije procvjetala.
 

Prilozi

Na vrh