Sto smo delali danas

charllie

Active member
Evo kolege nije danas neg jucer.Iso sa kolegom u Varazdinske Toplice po ljekovitu termalnu vodu sa 5litarskim karnistrima.Doslimitamo i prvo operemo ruke ca.3sek. jer je voda vruca,pa stanemo tocit adoso neki covjek s litarno staklenkom pa ga pustimo nek natoci.
Natoci on to brzo,sta je to piickin dim,no potegne on dobar gutljaj iz te boce.Gledamo ga u cudu ja i kolega,pa jer ovaj normalan-voda je vruca(58c saznah kasnije) i jos ktome smrdi na pokvarena jaja zbog sumpora.Pa kaj vi tu vodu pijete,velim ja.Okrene se ovaj kmeni pa me zacudjeno pogleda:a kaj vi gospon delate stom vodom uzvrati on?
Meni bilo neugodno rec da jenalivam u kadu te dodam morsku sol pa sve izmijesam s zagrijanom vodom da se kupamo.Pa mi peremo noge i namacemo ruke u njoj velim ja njemu.Nato ce on,pa tu su vodu negdar v Avstrougarski monarhiji v malim bocicama prodavali po Becu ko elixir mladosti,bute mlajsi ak ju buste pili.
Ode on svojim poslom a mi natocismo sto smo imali ,te probamo i mi to cudo.Mogu vam reci danije tako strasne za spiti,makar je vruca a i smrdi zbog sumpora.Po staron obicaju smo poslije disli v slasticarnu na kolace a moja ljubimica Ara(sibirski samojed)nas vani cekala privezana.
Malo sam ju poljukaval da mi je neko ne mazne,sta cete drugovi ovo su neka druga vremena a i kradezeovaca ima svukuda.Stigosmo mi kuci i ja stade gordo pred skvo pa priupita:jel vidis kaku promjenu na meni.Gleda ona mene pa veli:kaj,koga nikaj ne vidim jedino da si trijezan(posto smo za vikend bili na svadbi a vnedelju bila mala repriza)E jeebiga velim ja kolegi,onaj covjek nam malo slago u vezi vode.
 

charllie

Active member
Alo citroenasi,jeste li mi dobro vidim nesto tema zamrla?Evo danas iso sinu za C4II 2011g po zimske gume,rabljene na celicnim felgama.Jucer naso oglas ovdi u Austriji te se dogovorio za danas a lik reko da imaju 6,8mm Profil i da su Vredestein.Krenu iza 5-ure popodne u najvecu guzvu kroz Grac,Trebalo mi nekih 50min do tamo,stigo ja tako dodje lik vani i odma skuzim da je turcin,lampica mi se vuzge u glavi"nebu dobro".
Gume su 2013 kak je rekel no gledam Profil pa ga pitam scim je on to mjerio tih 6,8mm gdje ich li samo nadje tih 8desetki.On kaze da ima u sredini 6mm,ovaj je stvarno lud mislim ja pa mu nadjem onaj markirung te mu pokazem da imaju 4mm te da mezajeebo sto sm uopste doso.Pita me kolkko dam za njih.gledam ga jer je ovaj stvarno lud pa zbog za:cenzura::cenzura::cenzura:ancije Kazem 5eura i odma uzimam sve cetiri a ovaj se naljuti.
Doso kuci sav ljut,djabe trosio benzin i jos kroz Graz po toj guzvi,jesam :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a mislim ja pa moro sam znat da za 70€ nebre nakaj bit.Odma otiso na Willhaben(ko kod nas njuskalo)ukucam od 100€ navise itrazim.Naso brzo u Gracu za 120€ na felgama za pezo,na slici sublerom mjereno i pokazuje 7,5mm jos ktomu miselinke Alpin5.Nazovem i pitam jel nisu prodane,javi se zenska,pao mi opet mrak na oci,pitam jel imaju 7,5mm i gdje su mjerili da nisu u sredini.Kaze ona da je mjerio suprug i da se on razumije u Profil,pitam jer mogu sutra poslije podne.
Sutra nema vremena tek u nedjelju ili danas,ja vec lezim u krevetu a sinu obeco gume za vikend,nema druge zemo vec se obuci i opet u Graz.Stigo ja tamo,neka metalna Firma i na prvi dojam fini ljudi,pokaze mi gume a ja zino.Felge ko iz fabrike,pogledam Profil te se nasmijem:netrebam to mjerit velim ja sav sretan,covjek se isto nasmija ko malo dijete ta kaze da je to zena vozila jednu sezonu i to na kabrioletu zimi.Pa ni naznamo vise sta je zima Kazem,nije ni kabriolet vise samo za ljeto te mu turim 120€ -ica u ruku,pruzim mu jos jednom ruku i Gute nacht.
Fala bogu rijesih jos jedan Problem,te sutra mogu na miru s mojim ljubimcem Arom u setnju te na ribe u obliznji restoran.
 

sir.Oliver

Well-known member
kaj sam delal danas .... ? recitovao sve vulgarizme koje znam i kojih se još sjećam . lik iz veoma hvaljenog servisa mi , kao odgovor na moj zahtev o nabavci adaptera za spajanje kamere na multimediju PSA RCCA 200 sa 7" displejom .... hladno odgovori da on nije sposoban identificirati deo za koji tražim ponudu / cenu .... da mu pas mater .... i njemu i onom ko ga postavi na to mesto , tako nesposobnog . eto , to dalam još uvijek .
 

visaluteju

Well-known member
Stavljao zimske gume.... od 4 proslogodisnje jedna izduvala onako bas dobro.
Gledao da nema ekser ili saraf ili nesto, nema....ne pusta vazduh u vodi nigdje...
Pretpostavljam da je izduvala uz felugu (celicne), doduvao pa cu sutra viditi kakvo je stanje....

CUTAC i IVANE (ako sam dobro upamtio da ste ljubitelji) upravo sam preuzeo i instaliram AOE II definitive edition koja je juce izasla
 

visaluteju

Well-known member
Milose nisam... Kako sam ih skinuo na proljeće malo ih prebrisao, tako ih i ostavio... (imam posebno feluge sa zimskim gumama ako mislis da li sam skidao gumu i unutrasnji dio feluge čistio)
 

Milosh

Test
Da, možda pušta zbog hrđe na unutrašnjem obodu felge. Treba skinuti gume pa prešmirglati pa prefarbati nečim, barem sprejem. To bi bilo najbolje.
 
Na vrh