Sto smo delali danas

charllie

Active member
Evo celi den se j-bem z strujom za prikolicu,moram iti sad na tehnicki snjom.Nju sam sredil i ve dela prek piksaca ali me zeza struja na C5,se dela vredu ali dok vuzgem i svetla i stop ili zmigavce se svetli ko diskac.
Samo svetla super ili bez svetala zmigavci ili stop se vredu,inace je stara uticnica mela 13 poli a ve sam del s 7 poli,ve neznam jer imam viska zici,:confused: dali moram koje dve spojiti ili bu to lektricar resil.
 

diegos

Well-known member
Lijepo? To su istarske? Meni na Krku ove godine nije ništa rodilo... morat ću u Ita po ulje
Da da... Kod nas je ova godina bila dosta dobra, ima ih. Makar ja nemam puno, nekoliko maslina oko kuće, bit će oko 120 kg :)
 

markan1000

Well-known member
uh da je meni sad sa svojima u berbu, ali moram se baviti drugim poslovima koje nikako ne mogu odgoditi u zagrebu (uređenje kućice koju smo kupili). inače, nakon što prošle godine kod nas nije bilo berbe (murter-kornati), ove godine maslina u izobilju. tako da ako će netko u skoro vrijeme biti zainteresiran za kornatsko ulje, primam upite. cijena, prava sitnica :D
 

Lix

Active member
deda, vele za ove iz like i gorskog kotra da su najveći :cenzura::cenzura::cenzura:ači... tri put se je*u s drvima, prvi put dok ih spile, drugi put dok cjepaju i treći put dok slažu... ženske im ni ne rabi :confused: ...
 

markan1000

Well-known member
Zmix, vidim da poznaješ moje krajeve jako dobro :) barem najbolje plaže i kampove. ulje je otprilike 80% kornatsko, a 20% iz murtera i okolice. od ovoga šta si ti nabrojao, nekih 5-6 stabala je s brda iznad slanice, i još 7-8 u blizini podvrški.
 

Zmix

New member
Iduće leto na Kosirini u onoj kafani pod borovima direkt kada se spustiš sa magistrale, ili uveče u "Refulu" ;-)
A može i na Slanici u železničkom kafeu jer je tamo žuja najjeftiniji. B-)
 

markan1000

Well-known member
na Slanici sam ljeti svakodnevno, ali u birtiji na ulazu u kamp, znači 50 metara dalje od željezničara. Reful je česta večernja posjeta. Jedino mi Kosirina malo van ruke. ajde baš mi je drago ovo čitati :)
 

ante66

Active member
Sto sam radio danas :twisted:
Pokusavao skuzit kako rastavit variomat na Baotianeru bez specijalnog kljuca.
Pukao remen ( sad znam cemu sluzi blokada).
 

charllie

Active member
Bok heroji,evo malo prije otpratil zeta,kcer,dedu i nase pingvine(vnuke).
Naime, danas smo bili v sumi,rusili neka drva i malo cistili,onak sportski,rekreacijski uz to se pekel jeger i klobasi.Naravno da je bila i moja
"bozja"kapljica(eko direktor-noja).Bogme smo malo zahrdjali,svi neki umorni,pospani no glavno da smo posel napravili i malo se razgibali.Moram pofalit mojeg C5 karavana jer zdrugim autom nebi tu zisel zblata,hidraulika je zakon.:angel:
Drugo sobotu nazaj al v gorice(vinograd) i malo pojacana ekipa,no tam nas ceka pravi posel.
Drevo smo zrusili v decembru,oko 90cm vprecniku ijedno 5m dugo,to treba narezat na kratko i tam kalat jer je tesko, te na auto prikolicu i ceraj doma.
 
Na vrh