Servis, što i kada

Echo49teen

New member
Slike diskova i pločica, pa vi kažite mišljenje. Meni to izgleda potrošeno ali ne do kraja no opet nisam majstor pa ne želim tvrditi.







 

Echo49teen

New member
Da, primjetio sam da je to nešto jako tanko u odnosu na onih deklariranih 19.3 mm na novima hihihihihihi...a diskovi? Jel bi podurali još ili i njih treba u kompletu?
 

AX-ja

èudo jedno
koliko se sa slike vidi,disk izgleda kao da uopce nema rub,ni vanjski ni nutarnji
ne izgleda lose.
a cini mi se da slika ne vara.

da je to moj auto ja bi samo stavio plocice i vozi.
kad podere taj set,onda sve u kompletu promijenit.
 

Echo49teen

New member
Samo jedan upit vezan za čeljusti...da li u njih ide ventilirani disk? Vidio sam na brembovim stranicama da imaju u ponudi punjeni i ventilirani 266 mm prednji set...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A koliki su ti diskovi? Meni tvornički 247mm. Za 266 ventilirane moram drugu čeljust stavljat
 

Echo49teen

New member


Jer recimo gledao sam i Delphi diskove za C3, isto su 266 mm...i sad imaš po cijeni od 250 kn to bi bili valjda obični punjeni i imaš od 500 kn a ti su valjda ventilirani...znači oba modela 266 mm ali znam da ima neka caka oko čeljusti zbog širine diska...jer nisu ventilirani i punjeni iste debljine ili tako nešto
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Što se mog auta tiče, Brembo ima krive podatke na stranici. Tako da nebi to uzimao za sigurno.

Poprilično sam siguran da su različite čeljusti za ventilirane/pune, mogu kasnije provjerit, nemam momentalno vremena. Ventilirani su skoro centimetar širi.

Ovo di ja uzimam su Delphi 266mm ventilirani 420kn. Mada ja osobno preferiram ATE, dosta su i jeftiniji, 220kn.
 

Hrvoje Marin

Active member
Što se mog auta tiče, Brembo ima krive podatke na stranici. Tako da nebi to uzimao za sigurno.

Poprilično sam siguran da su različite čeljusti za ventilirane/pune, mogu kasnije provjerit, nemam momentalno vremena. Ventilirani su skoro centimetar širi.

Ovo di ja uzimam su Delphi 266mm ventilirani 420kn. Mada ja osobno preferiram ATE, dosta su i jeftiniji, 220kn.
Di su ATE jeftiniji ?

lp,

Hrvoje
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pročitaj temu s razumijevanjem ako te interesira.

Osobno sam često u Slo, tu mi je dostava 10€, a pošto naručujem više stvari, opet se isplati. Na posljednjoj naruđbi, sa poštarinom, preko 300kn uštede.

Pošto moram naručivat ponovno, nudim opciju da se skupimo zajedno, i ako pređemo 300€ da paket dođe besplatno u HR. Naknadno vam ja pošaljem ili donesem besplatno ili za sitnu lovu.

Al bože moj, slobodno vi kupujte skupe dijelove :D
 

Citru

New member
Samo jedan upit vezan za čeljusti...da li u njih ide ventilirani disk? Vidio sam na brembovim stranicama da imaju u ponudi punjeni i ventilirani 266 mm prednji set...
netreba ulazit previse u tematiku...

stvar je jednostavna: ti mozes staviti samo klasicni puni disk...

da razradimo;
1. ako stavis ventilirani disk nemozes vratiti nosac celjusti i disk plocica
2. disk plocice kao i disk dobivaju sirinu te trebas druge kocione celjusti
3. ne razbijaj glavu, uzmi pune diskove i vozi
4. za ostalo se javi
 
Na vrh