Saxo 1.1 2003.g lampica temperature

fenian

New member
@maxx - ček, kaj onda nije hlađenje uopće radilo kak spada ili?
A taj feeling kad proradi lampica (kao moja za ručnu) je bio skoro bolji od sexa :D :D

Edit: zaista, kako quotati nečiji post? Ili je to opcija koju dobiješ nakon određenog broja klasičnih postova?

@ProCo RAT - a sve ostale lampice ti uredno rade (duga, kratka, ručna, osvjetljenje)?

Kaj se tiče broja okretaja, ja imam obrnuti problem, da ostaje na visokom broju okretaja. A ovo kaj ti pišeš se meni (staroj) prije nekoliko godina događalo kad je u pitanju bio problem sa motorićem ler gasa. No ovdje ne mora biti taj problem.
Dođe k sebi kad se zagrije, ili se taj pad broja okretaja dogodi i kad je već zagrijan?

Meni je isto servo "falio" kad sam počeo svakodnevno voziti Saxa, ali sad sam se naviknuo - kod vožnje je vrlo lagan za upravljanje, a zbog parkiranja su mi se barem ojačale ruke ;)
 

zacko

Member
Pozdrav,
Ja sam imao 1.5 dizel Saxa, i ako me pamcenje dobro sluzi lampica se palila s kontaktom te cim sam auto upalio ugasila se, na mome su bile obicne ubodne zarulje dok na novijima su diode koje svijetle.
A sto se tice serva moj je imao elektromotor koji je tjerao pumpu ulja i tako je bilo slozeno, ako se ne varam kangoo ima isto servo ali kod njega pumpa stoji vertikalno dok kod mog saxa je stajala horizontalno. Za takvo servo treba ti taj motor i pumpa te letva i crijeva. Ide 65A osigurac na motor i to slozis preko releja ( nebi trebalo biti skupo)
 
Na vrh